Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát de mér fustől?
enyém csak hidegen okádja a füstöt..de ha üzemi hőmérsékleten van..bárhogy tépem neki..1 gramm füst nem jön ki belőle...cbr-t meg azáé nézik meg hogy..ez micsoda?tök érdekesen néz ki...azthittem valami nagy gép...én legalább is igy gondolkozom ha látok egy furcsa motort
mondjuk tegyük hozzá h az rsben egy 12-nél elváltás után ott maradt qrva nagy füstfelhőnek már annyira nem örülnek
és a buszmegállóból a lányok is mindig integetnek:))
hát a te 2ütemű tornádod vagy babettád után persze h senki nem fordul meg. egy RS-t mindenki megnéz azt én is tapasztalatból mondom. ha pedig 6E fölött vagyok de főleg 8 felett akkor mindenki felkapja a hangjára a fejét. a visításra, míg a Cbr-nek azért valljuk meg nem sportmocis hangja van. (legalábbis amiket eddig hallottam, inkább oyan mélyen röfögős)
a cbr-hez kis pilóta kell, különben nem néz ki jól.
nem hiszem hogy a tapasztalataid helytállóak.
10ből 9-10 megnézi a motorom az utcán, és szinte mindenki utánafordul.. Ha meg valahol épp netán padlóval közlekedem, csak úgy ugrálnak az emberek jobbra balra :DDDDDDD
Igazából tök visszafogott voltam most, és nem kezdtelek el kurvaanyázni azért mert baromságokat írtál. na majd máskor...
mondta CBRacing Faisstnak majd megigazította a glóriáját és repült a felhők közé vissza
vhogy úgy
pfff..irigykedés a köbön...szánalom...
jaja 2t ha pörög van ám hangja
jajaja, nyomsz 1 kereket a jó hangos 2t vel, nagy a hangja odanéznek és látják,h micsinálsz,asst tudják mivan én is érszrevettem h nagyon néznek az eberek,de ha mek alapbóűl ak is főleg ha kerekezek meg mutatják,h rángassam a gázt
Annál feltünőbb nincs mikor a szentendrei kerózva meghalsz Csak így tovább, majd csak sikerül, de másra majd vigyázz! ...pf szánalom a köbön.
csak a kondenz csikot
annál feltünőbb nincs amikor állva egykerekezel a szentendrein egy crossmotorral....na..akkor forgolódnak az emberek rendesen...még az autóbol is sasol midnenki hogy mia fasz van
Hali. Még régen írtad volna hogy megpiszkáljátok a karburátort a cbr-ben. Azóta cseréltél a karbiban valamit?
sziasztok valaki jön Nyírbátorba holnap motorostalira mi megyünk 3 cbr ott lessz aki tud jöjjön infóért vegyen fel msn-re
Hát az RS után nem annyira fordultak mint a DRZ után
Tényleg nem fordulnak utána a hangjáról nem is beszélve
ne is
Nem fordulnak utánna, mert örülnek, hogy levegőt kapnak abban a nagy füstfelhőben de ebbe inkább nem megyek bele, mert még a végén megint előjön az örök 2t vs 4t vita.
2t után nem fordulnak vissza mert ugyse látnak belőle semmit .peace