Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az életkor egyébként se jelent semmit. Vegyük példának okáért mr2ütem-et. Az embernek fejben kell felnőnie.
De most komolyan, bazzzeee azon vitatkoztok, hogy kinek miért és kik nézik meg a motorját! ez szerinted érett személyiségek eszmecseréjére vall?
szerintem idősebb vagyok nálad kisfiam

amúgy nem én vitatkoztam hanem a többike! én csak elmondtama saját véleményem mivel mindkétfajta motorral volt már dolgom!
Istenkém mennyi ökörségen tudtok vitatkozni mint az ovisok "az én apukám a legerősebb a világon bebebeeeee""

de oké, ezt betudom az alacsony átlagéletkornak
mindkettő után megfordulnak ! de ha csajozni akarsz vele akkor szerintem nem vmi előnyös ha 2T a füst miatt! amúgy a CBR-t csak azért nézik meg mert azt hiszik hogy vmi nagymotor!
szerintem nagyon elvagy tévedve
túra is lesz?
enyém is egész nap alszik
ezeknek a nagytesű kutyákbnak nincs nagy mozgásigányük...
hétvégente levisszük fürdeni valahova..lupa,vagy dunára..ott hűsöl egy kicsit
de otthon meg nem csinál semmit csak fexik... kicsit mozogni kéne. mondjuk most nyáron nem basztatom mert megdöglik a melegben egész nap az előszobában döglik csak, ott hűvös van. ti csináltok iyenkor a melegben vele valamit?
hát ilyen nagytestű kutyákat nem szabad nagyon futtatni...
nem vettem még észre.
viszont amikor elviszem magammal h jöjjön velem futni ugy 20-25 perc után lesántul a fél lábára
az egy fejlődési rendellenesség,nagy kutyáknál elág gyakran előfordul
a hátsó lában nem illeszkednek rendesen a medencecsontba....
vannak fokozatai...a legsulyosabb...az bénuláshoz is vezethet
az mi?
hát átakart valamit ugrani aztán jó nagy darab és szétnyílt a nyakán teljesen a bőre. de szó nélkül tűrte, aztán reggel nézem mitől oyan véres.... ugyh ment is rögtön az orvoshoz...
befeküdött helyet befeküdt :D
miért baj ha füstöl? legalább tutkó van kenés! :)) Na meg isteni a 2t olaj illata! :))
Tegnap itt mifelénk beálltam egy CBR125ös mellé kinn a 4sávoson, és mutattam neki hogy húzza amit szól neki végre. A gyerek nem volt túl nagy darab, és befeküdött ahogy tudott. Jó pár km után mutatott 120at az RSem digit órája a CBR maxigáz mellett... érdekes.
karóba?
hogy a picsába?
nekem is berni pásztorom van...1,5 éves..de sajna diszpláziás...
tiéd megúszta a betegséget?
ja nem mégsem :( mert 1220-ig tart a délelőtt és utána jön a verseny aztán meg a du-iak, jó sokan lesznek.
egyébként jövő héten kakucsring? nincs program kiírva. lehet e-ring is csak gondoltam költségmegtakarítás szempontjából jövő héten azt kéne.
de... épp a múlt héten húzta magát karóba a nyakánál:) de már jól van

Rocky: Egyébként össze fogunk futni mert az uccsó futam 1 ig tart, ti gondolom még azelőtt odaértek. de mégy még 3-4 RS-es srác a RS 125 topicból!
én délelőtt:(
bencce,
holnap akkor mikor mész az Eringre? Én délután.
3. képeden nem egy bernipásztor kutya búrája lóg be a képbe?

multkor ilyen kibaszottúl nagy karikákat fújt a kipuff amikor melegítettem
tök jókl nézett ki
nem tom az olajpumpán is tekertem, meg aztán még a tankhoz is hozzáadok... persze hidegen sokkal durvább.....