Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A CBR-t megnézik mer rohadt jól néz ki és a hangja még alap kipuffal is király.ellentétben a 2t-vel mert az után nem nagyon fordulnak vixa az emberek.(tapasztalatból mondom)
Csáó!
Na ma mentem délután pár kört egy haverommal akinek szintén cbr-je van Belegyűrtem kemény 55 km-ert! Naggyon jó volt, a 70-et vitte 6.ban 5000-es fordulaton, szal a sebesség is türhető volt... A motort meg sokan megnézték útközbe, nagyon vonzotta a tekinteteket ez a repsolos festés mondjuk nem csoda, mivel már írtam hogy szhelyen csak ez az egy repsolos, meg van egy ezres nagytesója is a környéken
Hy!

Nem sértődöm meg, de a láncról.. ha nő a fordulatszám, akkor csökken a sebesség, ha kisebb lesz a fordulat nő a sebesség, de nem fog úgy pörögni! Ez jelenleg az Aerox-nál is így van...ezért nem nyúlok bele. De a TZR-nél sem tettem! Nem hiába gyári a beállítás. Hegyekre és gyorsuláshoz nyilván pörgés kell, hosszú távra ellenkezőleg.

A malossival én mentem, és 120 sírva... nem, ha be tudnék hajolni vhová, akkor lehet, h ment volna többet, de csak ennyire bírtam össze húzni magam, ha kell blinkelem a képét a hengernek, m le van fényképezve! Ezért óckodom a kis géptől, de teccik nagyon, csak kicsit nagy vagyok hozzá képest...

Kipuff...haverom KTM-eket szerelt, most pedig versenyzőknek szerel. Ő is mondta, a KTM-esek is mondták, és a Hondában kérdeztem a szettet+a a kipuffot.

B a l u
Anyagiakról nem volt szó de akkor is jól mutatna
janem..a 3. képen a motorom látható
eléggé
Hali! mindenkinek julius első hetébe szervezünk egy jo kis gurulást a balaton körül. a gyülekező Barcson és Bogláron lesz. aki akar jönni az vegyen fel msn-re:norbert7539@citromail.hu

gyertek minnél többen
felülről a harmadik képen te vagy látható?
nem ez volt a lényeg...de a párbeszédünket nem írjom le amikor megláttuk..mert szerintem megsértődnnek a cbr tulajok
nem,csak a motorjaink csepeliek
És ezt te halál komolyan leírod, és még büszkeséggel is tölt el? Mindig ámulatba tudsz ejteni.
Csepeliek vagytok?
láttunk vasárnap egy cbr125 öst csepelen...majdnem felborult a lámpánál a nyomokban amit a kamionok cisnáltak...hú de kiröhögtük haveral
A repsolos bőrruha kb. annyiba kerül mint a kis CBR
hát nsrbe gondokoztam de céljaimnak egy rs sokkal inkább megfelelne.ahogy lesz jogsi...jövőre...mivel még csak 15vagyok
Hali. Te mikor veszel 125-ös mocit? és milyet akarnál?
Épp ma dumáltam meg pár 600RR-es cimbivel a szombati E-ringezést. Ezen a héten úgyis annyit túlóráztam a melóhelyen, hogy most belefér a szombati és majd a jövőheti ringezés is a költségvetésbe
gratula
Nah meg veszel egy repsolos bőrruhát hozzá és teljes a kép
Jah és ami a legjobb, végre teljes az életem mivel már van egy repsolos garázsom, van egy repsolos pólóm(michael doohan replica) és már csak a repsolos motor hiányzott Szóval tiszta GP feeling
Hát képeket még nem ígérek, mert lemerült a fényképezőgép
Ez ugye egy 06-os darab, 0 km-el vettem, 690 ezerért, az akciós áron! Ebbe a színben ez volt az utolsó darab, és itt Szombathelyen nincs is , és remélem nem is lesz több repsolos, olyan jó egykének lenni vele
És kösz a gratulát+a balsesetmentest! Remélem én is hogy nem lesz semmi gubanc, és én is visszafogom magam, a mostani esetekből eleget tanúltam!
Gratulálok hozzá és sok balesetmentes km-t kívánok. Csináljál róla képet és rakjad ki adatlapodra Mennyiért vetted meg?
Hello! Ma reggel hazahoztam a motort Csodálatos Repsol festéssel
Mentem előtte pár kört a parkolóban, mert már rég ültem váltós mocin(a vizsgán), és meglepően könnyű a kezelhetősége, a váltó és a kuplung olyan simán működik mint a vaj!
Meglepően össze van állva ez a gép! Még csak 3 km-ert mentem vele de már így is kellemeset csalódtam benne!
Persze elsőre még kicsit furcsa, de akkor is nagyon jó!
Még bejáratás húzós lesz, mert érzem hogy 5000-nél kezdene jönni a hangja, meg az ereje is de ezzel az alapjáraton valaó pötyögéssel is nagyon jó a motor, mert az 50-60al el lehet lenni a városban is! Az üléspozíció iszonyat jó!
Na de többet már nem akarom dícsérni mert elbízza magát a motor
Csáócsáó
Akkor csak 264, de ez a téma volt kb januárban is ha valakit érdekel abban az időszakban visszanézheti