Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem jössz holnapután eringre? vagy nincs még a motor?
az 1264-ből valamelyik szám nincs benne, mert 3+2 szám a jelőlése, abban biztos vagyok, de a JTF az stimmel.
Ha jól emlékszet JTF1264-14 volt a száma. Én is voltam 3 boltba, de mindenhol azt mondták, hogy ilyenük nincsen, csak 15-ös és 17-es. Én meg vettem egy 17-est de egy métert nem mentem vele, mert beleért a fogaskerék burkolatába, szóval arról nem tudok mondani semmit.
köszi..és kipuffot honnan lehet jó áro szerezni? kopmett rendzser kéne
www.motoroazis.hu
ne hívjátok fel őket, mert mindenkinek azt mondják hogy nincs 14-es fogaskerekük a CBR-re, de egyszerűen elavult a katalógusuk vagy faszjancsik és rosszúl tudják.
Ha hazaérek akkor megírom a kódszámát és azalapján megrendelhető.
hol lehet kapni lánckereket a cbr re? és kipuffot? vmi net cim esetleg ?
Realballu,
nem sértegetésnek szánom, szóval ne sértődj meg, de nagyon nem vagy képben ami a CBR125-öst illeti.

1. A gyári 15-ös áttétel azért szar a CBR-en (azért használhatatlan a 6. sebességi fokozat) mert a CBR150-esre (ami 22 lóerős) van kiszámolva. Egyszerűen túl gyenge a CBR125-ös ehez az áttételhez. Pl. a gyári fogaskerékkel, emelkedőn, 6-ban esik a fordulatszám, hiába húzod neki a gázt. Szerinted ez ideális? És ugyan a hosszú, meredek leejtőkön elérhető végsebessége tényleg csökken, de a normál egyenes úton vagy emelkedőn elérhető végsebessége nő azáltal hogy 6.-ban is kiforog már a motor.

2. A nyitott kipuff rendszerrel kapcsolatban. Pont fordítva van ez a 2T 4T közti kipuff különbség. A 2T-nél kell nagyon figyelni a megfelelő ellenállásokra stb.

3. Szerintem csak szivatott téged valaki, amikor azt állította hogy már be van neki szerelve a 166-os henger.

Fireball,
a malossi hengerrel 19 lóerős.
1100ft a lánckerék..az tuti jó lehet
hát igen ez igaz... mi? a malossis 120at ment? annyit a sima is tud...
ja arról hallottam h beéghetnek a szelepek ha nem jó a kipuff,de mi oat akarunk szerezni, h komplett akra rendszer,leömlő+ dob.. az cak nicns elcseszve nem? am hány km után szabad rátenni a sport dobot? me hallottam,h nem érdemes túl hamar,mer beéghetne ka szelepek?
Az a baj, h a vidiken nem mutatják, h vajon hegyről mennek e lefelé annyiva...

Én 1 malossis hengeressel 120nál többet nem bírta menni.Kíváncsi lennék a másik malossi eredményeire

Ha kinyitnak 1 kipuffot és elcseszik akkor az a moci kárára is válhat(mert nem 2 üteműnek a nyitása)

B.
aham,köszi szépen a válaszokat... 1100ft 1 lánckerék? az nem is sok.. akk 1 nyitott rendszerrel oan 16le körül lesz a gép ugye? havernak igy gyáriként oan 120at megy sik terepen,vagy kicsit többet..de minden vidin ien 140eket mennek a cbr ek, azok a nyitott dobtol mennek ennyit?
ezzel a 160as malossi hengerrel hány le lesz benne kb?
üdv
Ha mahináljátok a fogaskereket, akkor vagy pörög, de nem megy úgy végre, vagy nem pörög, de megy! Uaz, mint a bicikli váltó...nagyjából, de azért van gyárin, mert így optimális. Én úgy hagytam anno, mikro lánc szettet rendeltem.

B.
Sziasztok!
Az enyémen is 14-es lánckerék van. Sztem full jó mert ott használod 6.ba ahol akarod, mindenhol van ereje és ki is pörög rendesen. 30-40 ért már van rendszer rá? hol lehet olyat beszerezni?
A fogaskerék ügy úgyvan ahogy mondod és 1100 Forint a 14-es JT fogaskerék rá.
A koplett rendszertől kb. 2 lóerő pluszt lehet várni, de igazából a plusz nyomaték érződik leginkább.
Egyébként jó ár a 30-40.
A malossi henger 84ezer Forint. Haverom a Motorline-ban vette, de Tuning-nak is van valami ismerőse akitől be lehet szerezni.
meg én úgy hallottam,ha 1el kisebb fogaskereket teszel előre, ak 6.ba is kitudja forogni magát a gép, ha huzatod,és ak töbet tud végre..ez igy van? menyi 1 lánckerék előre? 3-4ezer?
hali all
haverom most akar venni sport kipuff rendszert a cbr jére, oan 35-40körülre monták a komplett rendszert rá,elömlő + dob.. teljesitménybe mennyirevehető érszre a változás 1 jó kipuff rendszerrel?
olvasom,h van 166ccm es malossi henger cbr re? menyi pénz és hol lehet venni rá?
Hát én épp a másik irányba lakom akkor de csak 15km-re a ringtől...
50ccm nálad már a cbr ?
Oksi! Még bejáratom aztán pancsi ringre meg megyek a nyári szünetben eg ymásik cbr-es haverommal, akkor ott összefuthatunk!Te merre lax pontosan? Mert nekem szombathelyről fél óra és ott vagyk a ringen
Hali!
Na most hogy meglesz a mocid végre meg a jogsid is egyszer találkozhatnánk. Úgy nézem itt lakhatsz nem messze. Ilyen cbr-t még úgy sem láttam közelről meg érdekelne hogy mire képes egy evo-hoz képest. Természetesen nem akarok menni rajta... Majd esetleg a pannónia ringen összehozhatnánk!
Üdv
Hello Bopis! Holnap megyek érte
Rocky!

Mennyi volt a szett? Mit cseréletetek? dugó, gyűrű, henger? hajtókart nem kellett? ugye? és mennyit kajál így a gép?

B.
Erre szokták mondani, hogy mindennek van gyárja eredeti cagiva alkatrészt szerintem biztos lehet kapni hozzá, hogyha kellene, bár ne kelljen
ez se nem régi se nem Husqvarna
amúgy remélem nem lesz semmi baja és akkor nem kell gondolkoznom ilyeneken
azthittem ez is olyan mint a régi husqvarnák...hogy nincs hozzá sehol semilyen alkatrész