Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én mennék tuning csak sajna szombaton meló , vasárnap meg még nem biztos, de valoszinüleg megyek barátnömel Tápióbicskére cross versenyre!
nem kell hozzá semmi egyenlőre! de ha kellesz lehet ám ehhez is rendelni!
hmm..van hozzá alkatrész?
egy 350 es Cagiva kérlek szépen
ez mi?
hello!

Pénteken d.u. indulnánk Kiskunlacházáról Szalkszentmártoni 3napos motoros találkozóra és embereket keressünk akik jönnének. van jelentkező ?
ezt nem tudtam! akkor megérni megvenni az a hengert rá!
még mindjárt sajnálni fogom hogy eladtam

egy ilyen mocit vettem amúgy
ki is akart lőni velem annó vmi RS sel vagy mivel? most megtehetni
Ne felejts el, hogy a CBR125 eredetileg CBR150 volt, ami ugyebár 22 lóerős. A lecsökkentett térfogatú hengeren kívül, minden alkatrésze megegyezik a CBR 150-esével (főtengely, csapágyak, áttételek stb.). Szóval ezzel a beavatkozással csak visszakapja a motor az eredeti férfiasságát . Semmi olyan töblet terhelést nem kap, ami meghaladná a gyári értékeket. Sőt! ugyebár a malossi hengerrel is csak 19 lóerő, ami még mindig az eredeti teljesítmény alatt van.
kérdés meddig birja a többi alkatrész a megnövekedett teljesitményt!
gyere:D jó lesz mint midnig:)
Köszönöm

Gyors helyzetjelentés a 166-as malossi hengerről. Gond nélkül üzemel. Már 300-400 km-et belerakot a haver. Bejáratósan, óvatosan pörgetve, 6-ban nyomatékból simán gyorsult 150-ig. Kicsit fülig ér a szája agyereknek Majd megírom hogy mennyit megy ha már rendesen lehet neki húzni.
50ccm megvan már a motor?
nem poweres az 50-es rs.csak a 125-ös meg 250-es
Na mentem gzurulok egyet a kis cbr-rel
Hali! már 2 hete nem voltam mert nem volt gépem és most utolag olvasgatom a forumot.
CBR-Girllehet megyek a talira, adj egy msn-t. Rocky neked meg utólag Boldog szülinapot
Rs 50-be van powerszelep? Vagy megint én vagyok a tudatlan?
RS50 es idoszakom vegen kicsit beleuntam am otorozasba és ugygondoltam nem kell 2 ütem , nem kell mindig pörgetni meg ilyenek... de most igy belegondolva visszajött ez az idoszak , amikor varom hogy nyisson a power szelep , és megugrik a motor :) Ez van :D
4 éve vezetek ha erer utalsz.
RS 50 ...
cbr előtt volt valami mocid?
Mondom , h nagyot meg nem akarok , ismerem magam , tudom h bolond vagyok , és tudom h hasznalom a kis cbr t is...
Jövö heten engem neznetek az MTV n...
Cseréljed 600rr-re azt nem unod meg egy darabig
Akad , akad.
Amúgy A-s jogsid megvan?
kb 13-15 ló max