Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esélyes :) nem forumon keresek vevőt...
Egyebkent meg ugyse tudja... "megkimélt rendszeresen szervizelt jo allapotban lévő honda cbr 125 ös eladó , sürgösen , csaladi okok miatt"
Nesze :) Es ez nagyjabol igaz is :)
Megkimélt: kinek mi az :) Jo allapot : nekem tetszik szerviz : meg beindul sürgösen elado csladi okok miatt: nekem ő a családom , és nem jövünk mar ki ugy egymassal mint régen :))))))

Btw, attol hogy meg nem szeretem viccet felre teve vigyaztam ra, ujitgattam ,karba tartottam , 2 karc van rajta , és ennyi kb.Perfect motor, fél éves.
Milyen jó nektek, hogy egy 250-es motoron halhatatlanok vagytok
az sv650 nemsokkal erősebb mint a kawám....
Azon én se halnék ,de mas egy 600 as vagy 600+ :D
ÉSz ész... minek az :)
De nagy dobra vered, hogy te kinőtted a cbr-t és megutáltad! így elég nehéz lesz eladnod, ha ilyen jó dolgokat mondasz róla a vevőnek is
lófaszt...csak ésszel kell menni...
én se halok meg a 250es kawámon...
Vennek én SV 650 est.. csak az élet tartamom megrövidelne...ugy jövö hétig :)
4t speedgép...minimum 600 szerintem...
2t speedgép minimum 250..szerintem
hát azután az lesz!
Streetfight ^^ 4 evör :D
Najo ez igy hülye kerdes volt , remelm nagyon fog tecceni a CBR utan :o Lobbanékony gyors motor lesz :)
nemtom...de rs250 mégjobb lehet
és lefényképezi majd arendszámom vagy mi?
hát én inkább egy endúrót vennék mint egy gyorsaságit! azzal csak egyenesen menni lehet meg kanyarodni azt ennyi
:DDDD
Idiota :D:D:Dakard le a 3 ast ugyvan ...de a trafin a 1 0át nem takarhatsz le :D
Tudom hogy ezt nem ebbee a topicba kéne irni de ez most elég aktiv...: )
Rs 125 öt nagyon penge? :o
Embertelen
nemsokára veszek vmi jó kis kamót aztán csinálok fasza videókat a Cagivával!
csak rendőrbá meg ne fogjon! 350 est nehét 50 nek beállitani mondjuk csak a 3mast kell letakarni
nagyon nagy
"ott a kurva bazdmeg...."
hát akkor jól lemaradtam róla!

Faisst

jó a videó! már láttam régebben is! jól megy a kötömö
98 as...
ja amugy eladóó
megnéztem...
te meg ezt,99 es exc125 2 személyel..kb 180 kiló volt a motoron
http://www.sportmotor.hu/motor...
Mittudom én , szerencsi vagyok , itt ment el elottem 41 v 42 motorn , nem emléxem pedig szmaoltam ,mind veterán én meg utanuk mentem... " mint a rakéta a cbr emmel...." és egy kutnal megkerdeztem mi a pálya... aztan YNiregyhazan volt valahol (nem ismerem jol a varost ) egy nagy veterán motoros tali , szinpad , csajok , sok motor , vagy 300-400 ember... Izgi volt :D A veteránok emg jofejek voltak :))))
Nyirszőlős
az amelyik Nagyhalász felé ment ? hazafelé meg Nyireszőlős?