Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aham valami tuning cucc volt benne! 8 től ugy megindult hogy ááááá
nézd meg az onboardos videón! iszonyatosan ment
Hehe, Szombaton volt.
amúgy nem tudja vki hogy lesz e Nyiregy környékén vmi jó kis motoros túra! Tavaly nagyjából ilyenkor volt egy veterános találkozós cucc az kúrva jó volt!
2007 es , uj kasznis Aprilia RS 125 , hasznaltan , most keresem.
a hurkalé hangja nagyon fog zavarni de remelem meg adja azt amire vágyok.
pegaso 36 ló volt?
na jo abbahagyom a cbr oltogatasat mert talan 1-2 embernek elveszem a kedvét tölle.
Valojaban jo motor , attól függ mire.Nem gyorsuli kell vele, és nem szaguldozni. Turazni , patkánykodni a városba tökéletes , 4 ütem , alacsoyn fogyasztás , szép hang , könnyü test ---- lehet dobalni kanyarokban , megtanulni egykét dolgot tökéletes.
Bár nekem masra kellene most egy motor ezert vagyok most picit a sebessége ellen.
na látom nem csak én vagyok az akinek nem jön be egyáltalán ez a motor
és kinéztél már vmit a CBR helyére?
aműgy az igazat megvallva nekem már az első egy hét után sem nyújtott semmit az a motor! annyi hogy kényelmes volt meg pöccre indult
mondjuk lehet azért volt ez igy mert egy 36 lovas apriliáról ültem át egy 25 CBR re
Talan 20 ig, amig felfogja hogy elindultal :D Mert "amilyen gyors vagy mint a villám" észre vesz :)))))))
szerintem 1.3 mas de nem tom! ja egyébként ő mögülem indult kanyarból és ugy hagyott le!
ha egymás mellett álltunk volna lehet 50 ig sem maradok előtte!
Ahogy mondod.Egyet ertek minden részletével annak amit irtal ^^
itt mindenkinek az számit kimotorozásnak ha sikerült letenni a lábtartót?
mert szerintem ha már nem nyújt élvezetet egy motor akkor az már ki van motorozva!
(félreértés ne essék amig CBR em volt én is le birtam dönteni addig nem csak egyenesben mentem vele de szerintem azzal a kis fos gumival nem nagyon kéne azt a motort addig döntögetni mert nagyon csúszik)
Yahhhhhhhh
És mielőtt kapom a FLAME et hogy miert fikazom a CBR -t a CBR forumon(1.) , és miert fikazom ha nekem is az van(2.) ? 1. Sajt 2.Kecskesajt
0.9 es Ignis volt amit otthagytal 80 ig vagy elaludt a sofőr? :D Eselytelen h ott hagyd...max ha ő 3 asba indul ! :D
Majd 2 honap utan a cbr el te is átérzed amit irtam :) Bár én fázis késésben élek ugyanis fél évig tartott ( meg telen is motoroztam szal azt is beleszamolom)
hát igen ! én azt nem szerettem a CBR ben hogy 80 ig lelőttem egy szar Ignist aztán onnantól úgy otthagyott mint a szart!

az új géppel szerencsére nem lesz iylen probléma! 160 a vége csak még eddig nem volt alkalmam kihuzatni addig!
"Azért az mégis 35ccm-el nagyobb......."
ez cuki volt
Ámen ^^
végre valaki megvilágosodott
Hat , a labtartó fele még megvan , gyorsan kopik az a baj vele....
Viccet félre téve ... akár -- Bár szentem nem ez ami azt jelenti hogy lemotoroztam e... Többre vagyok , mas stilusra , ez nem az enyém, ennnyi. : ///
kimotoroztad?minden kanyarban már lenn volt a lábtartó
hat... ha 125 ös lett volan is röhögve megy el mellettem...
Meg nem tom , számomra megalázo erzes hogy egy vinnyogo hajszárito a 10cm es kerekeivel röhögveeee megy el mellettem... Nekem meg ott " a nagy testüüü(mihhez képest...)" Honda és ... Ugyan olyan cm3 és megis .... Na mind1 , elegem van soha nem volt az én stilusom a 4 ütem , nemtom minek vettem meg is... szép volt jo volt ennyi volt.
Power szelep need , szeretnék kirobbani egy piros lámpától és 3 asba kidobni egy gázra egy kerékre.... Ez van , ilyen vagyok , majd megyek én is a kamerás csávó utan... Fel evet nyuztam ezt , sokat fejlodtem az tény, tapasztalatom is lett ,de nekem ezzel ennyi elég volt , lemotoroztam.
Csáó!
Csütötökön megyek a cbr-emért, mondjuk már ideje is lesz Végre megvan rá a rendszám, meg minden, csak a jogsim nincs még itt
Mondjuk már jelentkeznek az elvonási tüneteim, olyan régen nem ültem motoron......(mindenhonnan elkések )

Amúgy most abba mi a ciki hogy a 160-as gilera lenyomott? Azért az mégis 35ccm-el nagyobb.......
http://www.sportmotor.hu/motor...
hat ha ez az...
Vagy ha ez "bugos" neked akkro Sorry :) MTV Online egyebkent.