Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énis fel akartam tenni ezt a kérdést, de inkább kussban maradtam
mi értelme 50es 2T ről 125 ös 4T-re váltani, azt nem értem....
4 ütemű! nem tom mennyit eszik eddig vagy 80 métert mentem csak vele csütörtökön fogom majd igazán kipróbálni ha végre hazamegyek
Ja azt meg lehagytam h magamnak intézem a kölcsönt ami azt jelenti h kb 15%al olcsóbb lesz és én kézpénzel megyek oda ugyhogy nekem csak a banknak kell törlesztenem!Sokat gondolkoztam rajta h h legyen!Csak már lenne meg !
Vennék én öreg barátom ha lenne rá keret...egy jó kis futura sport pro-t...de ez olcsobb hosszab távon is meg nagyon megtetszett meg ezek az engedmények...
Hali bopis!
Igen sikeült de azárt mert fater jóbarátja a tulaj ja és nem új hanem 2006os de 0km-es....és még mindig alkudunk addig szeretnénk eljutni h 6kiló meg a lazer sisak....remélem h bejön...am az af1 az kicsit bajos volt ezért megváltam tőle....de most beleszerettem a cbr-be....rem bejön!
Páá
egyetértek!
Az mennyit eszik? 2 ütem?
hm szerintem nem 160 as henger meg hasonló vacok kellenek hanem le kéne cserélni az egészet mint ahogy én tettem!

MOSATANTÓL UGYANIS EGY 350 ES CAGIVÁT NYÚZOK!
juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Néhányan sokat képzelnek magukról és az a baj, h ennek más látja kárát! Sztem amúgy mivel az elsőt is majdnem súrolta, nem igazán tanult belőle...így megveszi a büntetést, és újra keni neki! Azt nem tartom teljsen ésszerűnek, h figyelj a motorosokra...nekik is kéne másokra! -legalább 1másra!

Rocky, kösz a linket! Az árakat értem az oldalból :)
Igen, én is többször láttam azt a balesetet.
Szerencsétlen: elmegy motorozni, nyugisan túrázik a barátokkal, aztán egy szemből jövő idióta nekimegy és vége. Elmész motorozni, aztán kiderül, hogy utoljára és 1-2 mp múlva már nem élsz.
Részvétem a motoros hozzátartozóinak...
ne osszad a báfcsit, én még mindíg akarok venni egyet (nem fehérbe), ha lesz 35 rongyom szabad! :)
Tessék itt nagyon sok mindent megtalálsz.
Hy!

Rocky! Figyi, én a múltkor kérdeztem, a CBRhez van e HRC szett, v vmi más...azt mondták, h nincs! A malossit pedug csak 2 ütemben láttam. Nekem is azt mondták a robimhoz.

Dobj be lécci lapot, ahol utánna tudunk nézni!

Amúgy most mutatták az RTL-en, ah 1 mostoros neki ment 1 másiknak a hegyekben, aki szörnyethalt...130al a kamerás mocis kitért a záróvonalából, nézzétek meg! Tanulságos!

B a l u
úú az olyan patkányoknak úgy eltörném alábát
a boxcsuka most olyan mint a báfáló régen..
pasin fehér báfáló...szép látvány volt...
Néha még látok ilyeneket, de már leginkább csak vidéken ja és persze rendesen bele van borotválva a szemöldökükbe hogy úgy nézzen ki mintha verekedtek volna már életükben valaha.
basszus
Mért? a boxcipő mennyivel volt jobb? A cipőbe tűrt nadrágszárral mikor először láttam ilyet a buszon, azt hittem lefordulok a székről a röhögéstől
focicipőt? .
höhö,csavaros stoplis a menőőő
Nekem a kedvenceim azok az arcok akik utcán focicipőt hordanak. Jobb esetben teremfoci-cipőt, de láttam már stoplisban is.
biztos van olyan elvetemült,aki bukót is hoz magával
jaja
én elvből nem vennék fel motoros kabit utcára..szerintem égő...olyan mint amikor valaki cross mezt vesz fel egy crossversenyen..nézőként
de a legjobb a motorkiállítás..ott mindenki motorocuccban van..miközbe autóval jött
jaja, meg szakadt lopott rendszámnélküli endurokkal, szanaszét-lyuggatot sufnituning kipufogókkal.
Engem érdekelne ez a power up cucc, tudnál akkor mondani róla valami infót, vagy esetleg weblapot ahol utánna tudok nézni?