Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Najo elegem van :) egy 160 as Gilera runner amikor verettem neki guy ment el mellettem pedig 140 et suroltam.... srac meg közben telefonalt... kösz , Cbr /bye ---- Rs 125 /greet
Itt az ideje egy kis olaszos vér frissitésnek :)
Vki nem tudja hol van fennt a Pécs-Komló közötti motoros baleset videója színesben, mert nekem csak ilyen lilás-sárgás színekben játssza le! Várom a válaszokat!
oké értem
mi ez a társkeresőzés itt?:)
Nézd meg Cica a ládádat ! Aszem most elmentek a mocis képek, amiket igértem!
itt nem volt szó arról h 125 2T v 4T meg a szokásos hüyeség. csak annyit mondtam h értelmetlen váltás.
amugy erre a szerpentinezésre tényleg annyit h nem tehetünk rola h ilyen területen lakunk...de azért egerbe mikor mentunk pistivel azért az nem volt rossz,jövő héten meg mátra
Ciccccca!
először is én nem oltottam le senkit se, másodszor meg mondtam h kussban akartam maradni :)
ne bántsatok már vkit mert akar venni egy új motort és örül neki...annyira én se vagyok odaáig érte,de most mit kell cseszegetni vki amiér ilyen motort vesz?bence meg tyt ne értsetek félre tudjatok h 125be 2t párti vagyok:D,csak nem értem mért kell vkit azér leoltani mer uj motort szeretne és erre van lové...pistivel értek egyet hha most azzal jött vna h akar vmi 250eset,400asat akk meg jon a nagy felhaborodás h 50 után mi az istent akar,na szoval nem okoskodni akartam,csak nekem ez a véleményem,peace....
kunmadaras...
A szomszéd városkában Kunmadarason eléggé vigyáznak a kellő adrenalinszintre... Amúgy meg nem tehetek róla, hogy 100km-t kell motoroznom azért, hogy dombok között tudjak motorozni. Itt nálunk a 0-402 méteres gyorsulás a "divat" nem a szerpentinezés.
felétek inkább az alacsony adrenalinszintre vigyáznak...

elmennél innen egyszer valameyik tapasztaltabb cbr-essel szerpentinezni remegve jönnél haza:)
Felénk olyan hulladékok mint a tieid nincsenek is... vigyázunk a környezetre
-nem a
nem tom hogy került a 2T után:D
azért beláthatjuk h az a plussz 20 km/h óra nem előrehaladás. főleg úgy h hozzá van szokva a 2T nem a sajátosságaihoz, a sok kulungozáshoz, a hirtelen jött erőhöz. most ehhez képest lehet h picirit gyorsabb a cbr de sokkal könyebb és kényelmesebb vezetni. ez nem előrelépés. innen 125 2T vagy 250-es 4T kéne...
hát nem is előre...
büszke lehetsz...2 szeméttel több arrafele
Méghogy visszafelé halad jó az legalább itt a környékemen lesz másik cbr-es is
nincs baj a fokozatosságal,csak ő visszafele halad,ez a baj... vagyis nem baj,ő problémája
Most akkor már az is baj, ha ő beakarja tartani a fokozatosságot? szerintem azért van különbség a cbr és 50-es 2T között. Most ha meg az lenne, hogy 50-ről akarna 250-re ülni vagy 400-ra akkor az is baj lenne.
dehogy adom :) veszek egy babettát :)
akkor ezek után gondolom eladod az ns-t meg a cr-t
vannak olyan emberek,akik nem követik az evolúciós fejlődést
egyébként meg a tegnapi baleset után nem is baj,ha az emberek gyengébb motorra ülnek.
én is tegnap akartam kérdezni de nem mertem:) 50 2T után szerintem felesleges lépcsőfok egy cbr dehát mind1.