Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nincs benne 150-es. Talán majd egyszer lesz ha nagyon rákívánok. Még mielött rákezdenek páran a szokásos nótára! megtartom a kis CBR-t, nem adom el. Viszont majd veszek mellé egy 600-ast kintről, sérülten, rendszám nélkül, csak pályára. Szerintem hülyeség lenne utcára 600-ast vennem egyenlőre. Regadót kellene rá fizetnem, lerendszámozni, befizetni rá az adókat, biztosításokat stb stb. és mivel én a motort elég nagy százalékban munkábajárásra, meg szimpla A-ból B-be való eljutásra használom, ezért nem lenne valami gazdaságos egy 600-as ami zabálja a gumit és a benzint és minden négyszer annyiba kerül hozzá mint a kis CBR-re. Ezért marad a kis CBR hétköznapi utcai használatra és ha sikerül összeszednem a manit akkor veszek mellé egy pálya RR-t ócsóóóért. Addig viszont nyúzom a kis kékséget pályán és utcán is egyaránt

Ja a nagyobb hengerre visszatérve. 166-os malossi henger lett most beüzemelve egy barátom repsol CBR125-ösében és a napokban járatja be. Majd megírom hogy milyen számokat tudunk így kihozni a kis CBR-ből. Egyébként az csak 19 lóerős a nagyobb térfogat ellenére (csak két szelepes)
hehe,mint falun az összes szimszonos...mindenki kordurába,meg gagyi motoros jakóba nyomatja
Nem sérültek komolyan a védőcuccok, mindegyik csak picit megkopott, de nem akarom eladni őket mert az Alpinestars az perforált és ezért a hűvösebb napokra nem igazán jó, ellentétben a kordura dzsekivel. Ja meg egyébként is, télen mikor már el van rakva a gép, akkoris a Bering kabátban szoktam mászkálni mert nagyon jó meleg a thermobéléssel.
es ez a 22 paripa mar benen van a gépbe? mennyire erezhető? najo ez hüyle kerdes ha majdnem 2x olyan erős lesz a motor :) de inakbb szamokat mondj.
Mibe fájt a 150cm3 henger?
Rock!
Most olvasom ,hogy akarsz A*os ruhát venni. A régi göncöd mennyire ment szét? mert ha vmi jó belőle és a méret is ok, akkor sztem érdekelne!
csabi barátom még mindig azt mondom apriliat vegyél:D...ennek az uj cbrnek nekem is tetszi kaz eleje
Ez a power up miből állt?
Azóta már találtam jobbat. Eredeti Honda CBR150-es henger. 4szelepe, 22 lóerős.
Mintha valamikor nagyon régen beszéltél volna valami Power up cuccról cbr-be, tudnál erről mondani nekem egy pár szót?
Akkor már inkább vadriasztó, és akkor csak az állatok röhögnék ki vele
Ez a kipuffba síp cucc nagyon lol Elég komoly hogy milyen dolgokkal tudtok előállni néha
labika, komolyan lealkudtad a motort 650-re és még egy sisakot is adnak? Neked valami nagyon jó üzleti érzéked lehet vagy nagyon szeretnek téged. Ráadásul egy Lazert kapsz az elég jó márka, szerintem. Amúgy nézzétek meg a használtautó.hu-n a motorok árait. ...mondjuk azok már elévültek...
Merőben más 20 évesen és 16 évesen elhiheted.
Btw, 135 el semmi baja nem lesz a motornak , parton lefelé 147 - 148 at is megy, bar ebben közre jatszhat asport légszürö , bar ez ennyit nem dob a latba, jo mély lejtő kell és egy MotoGP-s ráfekvés:)
egybe nemtod kifizetni a 650 et?
egyszerűbb mint sok évre felvennia hitelt és a végén már szerinten majdnem 1 misit kiacc egy bicikliért
Segítséget szeretnék kérni....
Thunder kipufogót vennék a CBR-emre , de nagyon nem talalom a magyar forgalmazot...vagy viszont eladót ha valaki segítene +köszönném
Másik: Kipufogó sípot vennék a motoromra . hallottam mar ilyenrol autonal . a dob végére kel lfelszerelni , lényegében tenyleg egy sip , bizonyos fordulat és hang fölött elkezd sipolni , "süviteni" mintha turbo lenne benne , és ha esetleg van egy jo kis sport legszuro a motorban , megadja a szivo hangot , mellé egy sport dob ...és esetleg lehetne valahonnan egy ilyen sipot szerezni motorra az kb atom fajin lenne :) ha valaki tudna segiteni 1000kösz
És mivan a "kincseddel" "álmoddal" "drágáddal"? ennyit ér az aprilia meg a 2t?
Sziasztok!
Sikerült kialkudon egy elég jó árat az egyik itteni szalonból.....egy 06-os cbr125 650ért +egy lazer sisak....Mostmár meg is van a kezdőbefizetés nekem csak annyi a bajom vele h nem akarom évekig fizetni ezért kezdőnek 200at fizetek be de ahoz még hiányzik egy pár tizes......légyszi szurkoljatok már minden nap bent vagyok a szalonban....mindig megnézem a kis repsolt.....kérlek szurkoljatok!
Hali!
tény, hogy sokkal szebb az új fejidom, de szerintem a virsli gumikkal meg a motor szélességével is kellett volna kezdeni valamit.
na mind1, a jó tulajdonságait nem veszítette el, és ez a lényeg.
Végre elérte a honda, hogy az rs tulajdonosok is megdicsérjék az új cbr-t! Akkor valamit tényleg nagyon jól csináltak. Ticcelet!
úúú gyönyörű ez a Motor...Gratula

Balesetmentest....Mindenkinek!
1900 forint volt.
Ha jól tudom, Te ismered a régi fajtát is. Jobban megy mint az előző generáció?
Ha tudsz, majd tehetnél fel vidit...!
Igen az új, az injektor miatt finomhangolták, ami nagyon jót tett neki!
Most már tényleg sportmotor lett, a nagyok is megnézik, a lámpája az nagyon jól világít, csak gyújtásnál rögtön helyzetjelző és a szemből bal lámpa világít.
A hangja szebb, honda szaga van.
217km van már benne.