Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek közül a talik közül sztem én igencsak eljutok valamelyikre. Ha nem is ottalvósra de odanézősen biztos. Májusban voltam Győrújbaráton az nagyon ott volt. Sátoroztunk rendesen péntektől vasárnapig. Anyám......
A Blues Company miatt már megéri egy találkozó!
kuuuuuuuuuurrrrvaaaaaapicsááába :))))
Jah
hát de máshoz meg közel:P
Ki én? Ááá nem hiszem messze vagyok ezektől
amugy jössz bodajkra vagy polgárdira avgy kenesére talira?:)
köszi
Te igen merész vagyol Nagyobb motort tényleg ne vegyél mert akko azt 200 körül próbálgatnád szerintem...
nemtom mondjuk ment volna tovább még sztem csak kocsik...szal majd legközelebb:)
"véletlenül odalengett"? Na ne má... Milyen kilométer óra az hogy lengedezik benne a mutató?
jujj ezt csak most nézem! 135? :)) Énnekem a viszonylag hivatalos rekordom az 145, de lehet hogy csak véletlenül odalengett. ,mer nagy sebességnél van kilengése a mutatónak... ugyebár :)
Kiment a kilóméterórám 26945 km-nél. :( Rocky, te irtad népitéleten hogy neked is meghalt? Ilyenkor nagy valószinüséggel csak spirál csere nem? Ja és mennyibe kerül? :S Eddig csak haverral vettünk a simsonjába :)
Sőt inkább kifejezetten használ neki
nem internetezik:) főleg meg nem itt:) sztem nem árt a motornak a 135 sőt:D
Tyűha 135? El is hiszem hogy idegeskedik ha 130-akkal furikázol... Remélem ezt a fórumot nem olvassa Szegény gép kap rendesen
tegnap 135öt ment a kicsike:D ugyhogy most dícsérgetem:))) amugy elvok vele csak már kezd kicsi lenni:) de sztem ha elöállnék itthon anyum elött az ötlettel h nagyobb kell felkötné magát:D igyis mindig idegeskedik:S
na,euroringre való az,Hungaroringen velünk együtt rajtoltak,találkoztam velük..
Május elején volt az Euroringen is futam, két hete a Hungaroringen is volt és lesz a Pannoniaringen is.
A Pannoniaringen augusztusban lesz CBR 125 R Kupa. A pontos időpont még nem ismeretes. A komáromi Honda kereskedés rendezi ezt a sorozatot, náluk kell érdelődni.
Tibo!

A géped már injektoros? Ugye? Mennyit eszik? Már ha eljucc oda, h kifogy...
És a fejidomon kívül változott még vmi rajta?

B.
Nem nagyon találkozok mocis csajokkal

Női kézben klassz a moci?

B.
Háj evribádri!
Most voltam szász-nál, és megérkezett a 2007-es cbr. 2db fekete.
(Ma reggel tesztkaraván során egy csávó 30 méter után bukott egy cbf500-zal)
kuplungon hol lehet állítani, hogy beljebb fogjon, vagy nektek is kint fog?
Már 87km van a CBRemben!
pancsiring nem bábolnán van.elég fura lenne azér a pannóniaringen cbr125 kupát csinálni,ott aztán már tényleg alig 1-2 helyen kell csak elengedni a gázt,euroringen kéne azokkal meccselni,nem ilyen gyors pályákon
okés remélem nekem is befejezik addigra! sok szerencsét Rocky!