Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Pnnonia-ringen rendeznek cbr 125 futamot? Mert nekem közel van, és elmennék megnézni ha ott is mennek.... Esetleg egy időpont is érdekelne! Honnan lehet infot szerezni a cbr 125 kupáról?
nah én meek velnecei tóra aki tud és akar jöjjön:D jo motorozást mára:D
120- 130
130-140. Miért? Tied mennyit?
Hát ugyebár a jövőhéten vannak a szóbeli érettségik és mivel ez Yoshi-t és Vödör-t is érinti, ezért a jövőhét úgynézki hogy még nem jó. Ezért arra gondoltunk, hogy a rákövetkező héten megyünk. Addig valahogy harcképes állapotba hozom szegény totálkáros motorkámat is.
az még nem jövőhéten lesz:) 29-1 vagy ez nem nekem szólt?:)
bátyámé
kié az rs a háttérben?
héhéhé! ácsi. jövő héten én is. hétvégén? délelőtt vagy délután?:)
hali
jön vki innen bodajkra vagy polgárdira vagy kenesére motoros talira?
amugy nektek mennyit megy a gép?
hehe még jó h benéztem ide is.én biztos ott leszek,a tavalyi nagyon tetszett,ahogy köröztek a veteránok.csak gondoltam ez nem olyan nagy szabásu dolog h bárhol is megemlítsem...azt viszont nem tudtam h nem csak "veterán-izé" lesz
A hétvégén (június 9-10) a CBR125 kupa újabb fordulója lesz Bábolnán. Szonbat délután szabadedzés, vasárnap 9-től edzések és délután verseny. A Honda sátornál lesz tesztmotor is (CBR125 Repsol). Ezenkívül veteránmotor versenyek, veterán autós-motoros felvonulás is lesz. Mindez utcai pályán.
csáó Rocky most épp vfr em is szervizbe van:P de mikor készlessz hivlak vagy beszélünk valahogy amugy igen szeretnék menni nagyon lehet jön egy pár haverom is!
Sziasztok!

Egy amatör kérdés.Milyen olaj és mennyi kell a cbr125 be?
köszönöm a válaszokat és bocsi a gagyi kérdésért.
rocky én is mehetek ? annyi hogy a jövőhét csütörtökön még vizsga de péntek már jó szóval ha lehet akkor csatlakoznék.
Köszönöm szépen a jókívánságokat!

Valooo,
jövöhéten valamikor megyünk megint Euroringezni Invaderrel meg a Yoshival ha át tudja addigra venni az 1000RR-jét. Viszünk kamerát meg stb. Szóval velünktartasz megint? Nekem elvileg szombaton már menetkész lesz a motorom, mert ma megvolt végre a kárfelmérés.
Ha Yoshi-nak még nem lesz meg az RR, akkor viszont csúszik a dolog egy picit.
hát igen kéne kb 2 hét és gurulhatunk most nemnagyon jó az időzités sorry!
Neki tetszik nem nekem! Viszont egy ideje bejárattam már a SVém! Kéne gurigázni nem?
szóval akkor tecenek a gumik?:P hát igen tudtam én hogy jólessz majd nektek!
Ott a pont!
mondjuk az megint más h egy lány h használja...:)
Sziasztok!
Hmmm... Pedig nem panaszkodott és baromi jól tapad és melegszik éppen ezért kopik is! Essőben sem panaszkodott pedig volt benne része rendesen!
felelősségteljes dolog bnő (menyasszony) alá oyan gumit tenni tényleg ami qrva lassan melexik fel... esőről meg ne is beszéljünk.... ha vágva van ha nincs.