Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, a képeid alá nem volt odaírva a kapcsolat pontos megnevezése így akkor számomra hanyagolandó, az ilyen gumi. (csak megtetszett a mintája)
Barátnőőőm? Már a menyasszonyom! (dicsekedésből)
Mitogeri féle vágott Slick! Elég zorkó! 9 rongy a kettő vágva! De műszakin bajos lehet! Mert rajta a felirat: "NÁT FOR HÁJGVÉJ JÚÚZZ"
Boldog szülinapot kívánok én is!. Budmyke, milyen gumi van barátnőd cbr-én hátul?
Hepi börzdéj Rocky!
nem is lehetne összetéveszteni, iyen gyönyörű banán villája nincs masnak:)
RS-é:)
Rocky!

"A Dunában úszik egy nagy harcsa, a jó isten a szülinapost sokáig megtartsa!

Pusszantalak...
kölcsön adjam a szemüvegem?
bitang! és ehez mit szolsz?
Egy CBR 150-es, valamelyik 2ütemű 125-ös hátsóvillájával
Cbr 125 te fasz :P
ez meg mi?
10liter. De az újnak is.

a kép csak úgy
Csáó!
Bocs, de megmondanátok hogy a 06-os cbr 125-nek hány literes a tankja? Úgy 7-10 liter körül van?
Ez a videó az eddig feltöltött legjobb videó a sportmotor.hu-n
Nálam ilyen egy csillagos5-ös videó. Profi képek, profi vágás, faxa motorok, nagyon jó zene.

Végre megtaláltam a leggizdább fényezést amit rávarázsolok a CBR-emre ha végre megkapom a biztosítási pénzt. Az a komoly hogy ez ráadásul szimpla gyári Honda fényezés a tengerentúlon
TiBo, inkább ilyeneket találj még nekem! Ez a királyságosság mondjuk CBR az nem sok van benne
jelentem, haveromnak beépítésre került a 166-os henger a CBR-be. Vasárnap kezdi bejáratni. Azért durva hogy 2 hónapot kellett rá várni. Ez már európa, semmi kétség
Ez nagyon ratyi egy betonplaccon gyök2vel 8-as alakban "kanyarog" és bekever alá egy kis rock zenét. Plusz a legigénytelenebb vágás efekteket használja
Huhhh de szar hangja van a gyári kipuffal... kirázott tőle a hideg
A motor az jó, de a videó meg a motort terelgető arc nagyon gay.
Hello!
Nem, az enyém az ugyanojan leakciózott darab lesz mint a tied, csak repsolosba! Emlékezz, még te írtad h van ez az akció és másnap már vittem is a régi motorom becserélni! Hú, ha te akkor nem írsz ide, akkor ugrott volna egy cbr!
És a rendszám akkor kb egy hét nem? Bár amilyen telítettett az okmányiroda, h a jogsi miatt is 1 hónap után mehetek be, akkor a motor is lehet h még 1 hónapot várathat
hEllo mindenki...! Új fórumista vagyok, és uj CBR tulajdonos 2004-es fekete gépem van, nincs egy hete hogy vettem, egy régebbi itteni fórumistától még csak kétszer mentem vele, mert jogsi féleig van csak ( hosszú, de érdekes történet, akit érdekel, annak leirom) de máris beleszerettem...
IMÁDOM
ne aggódj én 1,5 év kihagyás után ültem rá és nem volt problem. A műszaki után még bemennek az okmányirodába és bejelentik a rendszámigényt, ezután már csak az okmányosok kedvétől függ hogy mikor kapod meg. A tiéd 2007-es lessz?
5000-es fordulatig 60 a max?
Nem tudjátok ,elvileg ma viszik műszakiztatni a motorom, akkor kb hétvégére meglesz a motor átadás? Mert már nagyon sürgős lenne, mivel a jogsi ügyben holnap megyek okmányirodázni, és egy hónapja nem mentem váltós géppel, félek nagyon elszoktam tőle!
Köszönöm a segitséget, megyek is kipróbálom, mert a 60 kmph már kicsit kevés