Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

WOW!
a kettő hogy jön össze?
látom te sem vágod már miről beszélsz...
dicky -t olvastam elsőnek sorry amúgy fasza a poló
Fasza:)
500 km után pörgetheted már 7-8000-ig. 1000km után pedig ameddig akarod.

hihi, itt is eldicsekedem az új kedvenc polómmal
valaki tudna nekem tanácsot adni a bejáratásról? konzultáltam TIBO-val, de szeretném kikérni valaki olyan véleményét is aki már túlvan rajta, szóval mikor kezdhetem el emelni a fordulatot, mert most csak 5000-en forgatom és 550 KM-nél járok. Előre is kösz!
Köszi.
1,8 elol 2,0-2,1 hatul egyszemellyel utcai kozlekedesre,nekem meg nem volt panaszom ra
Üdv!
Szerintek mekkorára érdemes beállítani a guminyomást? Úgy érzem időnként, hogy nem elég jó a tapadás kanyarban, picit bizonytalan. A könyv 200/220kPa-t ír. Hőmérséklettől függően valaki esetleg tudna ajánlani értékeket?
akkor csak elhiztal
de kulonben is olyan mondogatni,te is tudod
soha nem kokszoltam te is tudod.
nem hiszem h nagy titok lenne ha a honlapján is fent vannak
10 ev mulve lesznek ezek a szarok?kint a bontoban!
1 hengeres 4T erts: min 500 CCM,mert alatta lepkefing minden probalkozas.
Kicsit visszanéztem már, hogy Mr2T néven milyen adatokat adott meg megáról és stb, aztán 2006. 02. 11-ei hozzászólása ez volt itt ebben a fórumban: A motorod max annyit ér mind a Mountain Bike-om kulacs nélkül.
Na jó...az egy hengeres 4T-kel nincs bajom...egyszer én is szeretnék majd egyet...de hát akkor is...
mert az is vagy
miert?mert mindenem meg van es nem kokszoltam szet az agyam?
inkabb torodj azzal,hogy fogyjal le legalabb 50 kilot,hogy menjen alattad a motor.
pancser mert van motorom?akkor az vagyok
Okés, de tartsd be a szavad!
Bye
sajnálom, senkit nem veszek fel messre, mert nem vagyok fenn soha. Vagy ha igen, akkor is csak appear offflineban, és csak bizonyos valaki miatt. Hidd el nem lenne értelme.
Sajnálom, nem terjesztem a képet. Megkapod ha folytatja a hülyeségét amit csinál. Régen megígérte hogy nem tér ide vissza. Engem speciel nem zavar különösebben, hiszen már régesrég megbékéltem vele, az elveivel meg mindennel, csak az zavar hogy már minden fórumban ő a téma. Ha nem változik meg, mindenki nézheti a fejét :))
Felvennél msn-re? Köbnyörgöööööm! Amíg nem ír, akkor én sem fogom feltenni! Légyszi, légysziííííííí!
ezt még megbeszéljük, meglátjuk milyen lesz fostos4t hozzáállása. Ha szépen visszavesz, és tud normális hangnemben beszélni, akkor tiszteletben tartom a személyiségjogait, és nem lesz kép.
De ha folytatódik ez az egész akkor mindenki meglátja :)))
Légyszíves Tyt, légy oly kedves, hogy betedd ennek a tisztelettudó fostos4T képét! Ha esetleg nem mered, küldd el msn-en és megoldjuk közösben ;-)
Előre is köszönöm!
ja és várjatok, most jön az ugatás hogy én csak egy hülye konditermi birkapásztor vagyok....