Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És azért veszed meg hogy másnak gizdulj vele???? Ha aszondod hogy 130 helyett csak 120-at megy akkor már lenéznek a spanok vagy mi???
Azér fonos mert biztos hogy az elsö egypár kérdésbe benn van ha valaki megkérdi:::
1, Mennyit megy?
2, Mennyibe került?
3, Hol vetted?
4, Mekkora le?
5, Hány sebességes?
és még stb, de ezek bizti benn vannak az elsö 10 kérdésbe!!
nagyobb testet nem birt volna el :D nem hiaba kapott 120-as gumit :)
Én ezen a nemtommin cbr125-ön már félnék 100-nál...
De mér ilyen fontos hogy 125 vagy 130 ??? Ki nem sza*ja le hogy mennyit megy. Egy motorban nem ezt kell nézni elsődlegesen, hanem más egyéb funkcióit mint pl vezethetőség , megbízhatóság. Jó persze ez is fontos de ennyire nem hogy 125 vagy 130. Ha nagyon száguldozni akarsz vegyél valami 1000-es cuccot vagy hogy M2t nehogy megsértődjün egy 500-as 2t
Hát folytások nélkül sztem a 125km/h az 80% de biztos ki tudnék belöle hozni tpicit többet, pl max 1 l ben zin, kevés ruha, pár nap koplalás, olyan idő meleg gumi ugy bizti elmenne 130-at!!
a vége kb 125 vagy talááán 130 lehet de annál többet nem hiszem hogy menne
Hát elég jókat irtak, legalábbis nekem tetszett!! De az ottani forumba eléggé fikázták! Elvileg akko mehet 120-at, ha nem akkor kibelezett kipuval, vagy lecsaerélt rendszerrel biztos hogy gyorsabb nem? Sztem vagy nem merik kiirni hogy mi is a vége vagy nem tom de én sztem 110-nél biztos hogy többet kell mennie, vagy tele tették folytással.
Én is voltam kint tegnap és mit monnyak hááát nagyobbnak golndoltam a cbr-t, mer elég kicsire sikerült. Egyik haverom is ráült és ő elég dagadt és nagyon viccesen nézett ki. Viszont az új rs aprilia nagyon vad lett.
hehe, hát jah.

DE komolyan,, megláttam és mondom jézusom,,, most nem 2t, 4t vita, de csinálhattak volna neki valami nagyobb testet. Mert ezígy nevetséges. Játékmotor. DNA sokkal nagyobb,, inkább az.
nem motoroznak
Voltam ma kiállításon és ültem a cbr125-ön és egyetlenegy kérdés merült fel bennem, Ti ezzel motoroztok????????
Ha ezt még nem olvastad volna
110-nél biztos hogy gyorsabb, eddig a leglasubb amit irtak rá az 115!!
ja meg ott van tőle egy utcányira a hein gericke is
oda is érdemes lehet benézni de pontos címet nem tudok
amikor mi ott voltunk volt egy csomó magyar nekünk is ők adták a tippet hogy nézzünk be oda
EDESKERT!!
1230 WIEN tiester straße 258
tel: 016986633
Na az a baráti ár!!!!!!!!!!!
Cbr-re simán 100ezer
Ja, és nálam nem a lóvé döntött. Hanem kiprógálgattam annyi gépet amennyit csak lehetett. De a fenntartás egy nagyon fontos szempont. Mit ér egy motor, ha csak áll a garázsban, mert nincs rá többszázezer forintod, hogy egy kis csúszás nyomait eltüntesd. Ha valaki tud, írjon már árakat a CBR oldalidomokra. A Hyo oldalidom még 25%-os ÁFÁ-val is GYÁRI FÉNYEZÉSSEL ÉS MATRICÁZVA 28e.
Cala bravissimo!!!!! Teljesen igaz amit mondtál ez tényleg így van ha nincs sok lóvéd akkor Hyo-t kell venni olcsóbb sokkal a fenntartása!!!!
Én ezt egész véletlenül pont fordítva csináltam, eddig 4 motoromon feszült a Honda felirat, az utolsó nagy Hondám pedig egy VFR750 volt. Ennek ellenére TÖKÉLETESEN meg vagyok elégedbe a Hyosung-al. A kis CBR-t sem akarom lefikázni, a maga nemében csinos kis gép, de ha ebben a kategóriában kellene választanom, akkor valószínű a Hyo mellett voksolnék. Ezlőször azért amekkora, és ahogy kinéz, másodszor azért mert V2 és nem egyhengeres, harmadszor pedig a nevetséges alkatrészárak miatt. Nem mindegy hogy egy kupplungkar 15e (Honda) vagy 1.250,- !!!!!!!!!!!!!!!!.
Ahhogy nézem a képeket Andykáén G.P.R. sportdob van ezt a Hyosung kereskedésben már as motor vásárlásnál rá tudod rakatni............
Szerintem nem dob semmit csak jó hangja lesz a gépnek............
Sztem 110km/h-nál többet nem tud a GTR
Hát most még mindig nem vaok biztos ebben a végsebességben, mindenhol mást irnak/mondanak, talán mert mindenki alatt máshogy megy? A GT 125 R -re milyen kipu lenne? És a tieden mit dobott a dob?
Hát azért a hangnem egy kicsit erős volt nemgondolod????? Nekem hyom lenne úgy elküldtem volna a k.rv..ny.b. hogy az nemigaz............... Mintha neki nemtudom milyen csúcs gépe lenne aztán pedig egy szaros ezeréves gagyi Suzukija van..............
Nem tudom milyen alapon osztja az észt és ez idegesített..........