Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi lett ebből a topikból...
Mire jó nektek hogy egymást szarozzátok?
Akinek meg nincs ilyen motorja az meg akkor írjon ide ha értelmesen tud hozzászólni a dolgokhoz és nem minden második szava az hogy hülyegyerek meg faszfej
"Szóval nem tudod. Igen, én is így gondoltam." olvass vissza, kategórikusan mást állítottál minden válaszodban mint amit én írtam. Akkor ki is idézett először pontatlanul?

Örülök, hogy szereted a motorokat, és ha majd egyszer veszel egyet, megérted miről beszélek.
25 ös suzuki mögött bekötve az épp beált Dt
kinn a mezőn.
A Kukorica fighter!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megnéznélek a hogy nyomod a mezőn
En a lucernasba mentem az auto ut mellett osszel es lehagytam a kocsikat :)
Multkor jeges uton majdnem sikerult zakoszni.Aszfaltra nem szabad menni foelg nem 250esel nagyon veszelyes 5.be mind felall :) crbe 4. a kemeny az nagyon hosszu, lehet csapatni a kukoricasba :)
Most már át lett designolva az egész full uj matrica kittet kapott egyébként 110-et biztos megy mert bemértük az Sp-vel az m ondjuk elég flash volt hogy megyek 80 al és beállt mellém keréken
Nagyon baba egyébként a moci aszfalton valami brutális csak 5 gangos de simán emeli az elejét még 5 ben is!!!!!!!!!
Jo ez yz habar semmivel se jo es roszabb mitn akarmelyik kx,cr,de talan meg rm-t is ide lehet sorolni.Annyira fejfej mellett jartak(ugye mar lassan multidobe) akkor tajt a gyartok hogy itt tenyleg a marka iranti szimpatia avagy ellenszenv dont a vasarlasban...

De ez a vasvazas dicserelndo... szerintem ezek meg a legszebbek.
Azaz DC osszad a hülyegyereket!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát vannak ismerőseim ja!!!!!!!!!
Elosszor nezzel korbe azt utanna pofazzal hulyegyerek.de ha nem is lenne motorom inkabb jarnek szakadt 28asal mint a hozzad hasonlo hulyegyerekek cbrjevel.
Van motorom szarhazi kis kocsog.
tudjuk,ismered az osszes gogo tancost a dockbol!
Te kiről beszélsz ugye nem rólAM?????????????????
Nincs is motorod azt te ugatsz???
Barom:(
Na ez a gép az unokaöcsémé
Én próbáltam már unokaöcsém 250-es YZ jét (2002-es) majdnem 60 paci.... a Piliscsévi krosszpályán tettem vele 3 bemelegítő kört hát az minden volt csak nem normális moccozás azthittem megdöglök rajta!!!!! Fel a siratón kitépte a kezem miközben azon voltam nehogy hátrakúrjon meg hogyrajta maradjak ...... Aztán a 3. kör vége fele elsokkaltam egy kanyart és elrepültem mint a szar!!!!!!!!!!!!!
Na azóta utálom a crosst!!!! Én kiszámíthatatlannak tartom és külömbenis minek rázassam magam a sárban mikor lehet a picsáknak pörögni a parkolóban??????

A gerincprotektoron látszik hogy hova érkeztem miután kikatapultált az YZ........
Lehet nicns semmi rajta ami helyes ahogy rsen se lesz :) Sallangoktol mentes 2t az az igazi :) kis faragas itt ksi faragaso ott ez kuka az megivelve masik iranyba :DD ...
anorexia rulez
Ezt a motorero temat haggyuk mert tok felesleges a gondolattal is eljatszani amikro osszehasonlitod a ket motor :) mindketto fasza dolog.A krosszkecske is egy barom dolog,amig nem prbalod ki addig shut up :D utana mas les za velemenyed.
majd meglatod hogy nehez lesz e ;)
Na látod mindjárt más a helyzet..........................
Jaaaaaajjjjjjjjj Dc a krosszkecskét ne számísd már még jóhogy mert nincs rajta semmi azért olyan könnyű, amugy motorerőben mondjuk egy 250 es RS ledarálja. Csak hát az meg nehéz az idomok miatt
ÁMEN
cr250 :) 102kg/56Le 50Nm 8000rmp =1,8 :) mindorokke 2t.
Jó, kb 12-15l férhet bele.
105kg/25Le=4.2
de én kiváncsi vagyok, és első motornak jó a cbr.