Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vdani csak toy beszólására válaszolt, ő koreai szarozta le. Vdani csak közölte, h erősen kapcsolatban áll a suzukival a hyo.
Andykának: Ezt jól megmondtad és teljes mértékben igazad van!!!!
Már megint egy kúrva magaszintű beszólása volt Vdani-nak "Koreai szar" hát ez vicces meg a gyerek is az szerintem az életben még a hangját sem hallotta egyiknek sem...

Egyébként én ezzel a széles/keskeny motorral úgy vagyok hogy inkább a széles (nem akarom úgy érezni magam mint egy babettán)
Hi.
Vki meg tudná nekem mondani hol van Bécsben Louis bolt?
Ponzos cím kellene.Nagyon fontos . Köszi
az a baj,hogy a GTR ilyen nagy testu...vagy csak a kepeken az?
szerintem nem szegyen,ha valakinek kismotorja van...sot...
megint nem tartjak be a szamarletrat es a 125-os kategoriaban is ilyen bohom nagy gepeket visznek le...
Ebbol a szemponbtol jobb a CBR,mert az kicsi,vekony...meg ha vekonyabb is,mint egy Mito.Na szoval ertitek...
olyan lesz mint a superbike...hanyan jottek at az 500-ba,majd kullogtak vissza.
egyet értek, veled, sokan fikáznak úgy motort, hogy még nem is mentek, vele, hanem a szomszéd fiú, barátnőjéneg a keresztapjának a lányának a barátja halotta hogy szar.
koreai szar? azért ezzel vigyázzunk szerintem. mert ha a te segged alatt lenne az a koreai szar, és HA egyáltalán láttál volra már élöben ilyen koreai szart, akkor lehet hogy nem ezt mondanád hogy szar. azt nemillik fikázni, amit nemismersz, dehogy a motorom koreai szar lenne... ?
50ccm... csak én tudok mondani a gt125röl bármitis, mert tudtommal itt senki másnak nincs ilyen gépe csak nekem. itt más csak fikázni tudja látatlanban, illetve szeretheti látatlanban. plusz a köztes lehetöségek. én használom, én tapasztalok vele, én ismerem, én tudom milyen, és szerintem nemszoktam ferditeni a hyosunggal kapcsolatban. más se ferdit. akinek van hyoja, az tudja csak, hogy mien. és az tud rola ugy beszélni, ahogy megérdemli. ennyi.
ha kell valami a gtröl, akkor tölem kérdezheted, én megmondom. és a gt mellett sokminden mást is elismerek, ha valami gáz van a gtvel, aztis elmondom.
Felőlem lehet akármi de nem kéne ez az én véleményem.
Neked lehet kéne nekem biztos nem inkább mondom azt hogy egy HONDÁM van mint egy HYOSUNGom.
A "koreai szar" suzuki leszármazott!!!
Lehet hogy a GT szebb meg minden de a HONDA az egy HONDA nem pedig valami koreai szar és szerintem nem mindig a kinézez számít ezért nekem inkább a CBR jön be mondjuk az se tetszik mert egy NSR 100 szor jobban tetszik nekem de a kettő közül már inkább a HONDA.
Na, kik voltak ma a kiállításon? Én végig a Honda standon dolgoztam (kivéve amikor a szimulátoron ökörködtem egy órát ) szal gondolom biztos összefutottam ismeretlenül néhányatokkal.
Röhögtek is a haverok hogy valahogy nem áll jól nekem a gép......
jA a CBR-en ültem
A hét elején még nagyon cbr-fan voltam de akkor is zavart picit hogy keskeny,de megtaláltam a GT és már is megtaláltam a szeretni való 4 T-t, de most fáj a szivem hogy senki nem szól semmi jót a GT-röl öszintén nem csak vigasztalkásbol!!
A cbr-re ültél rá? Legközelebb üljön már rá valaki a GT 125 R -re!!
Ebben igazad van de a kinézet sem elhanyagolható!! Meg én legalább 3 évig akarom hajtani, és épp ezért akko má olyat veszek amit nem növök ki , mármint nem kisebb mint az átlag, de egyiket sem vezettem, ugyhogy egyéb véleményt nem mondhatok, mindenki mást mond van aki fikázza van aki szereti, a vezethetöségénél ugyanez van mindenki máshogy vezet mindenkinek más a véleménye!!
ÉN ma is ráültem a kiállításon és rájöttem hogy még mindig nagyon nem jön be.. Egyenesen ül az ember rajta, magas a kormány, pici a műszerfal, a tank kicsi (nincs meg az a ráhasalok a tankra érzés). Nekem nem kéne semmi pézért mert engem mondjuk kirögögnének vele.
Baraktam kezdő oldalra a felhívásod többet nem tehetek sajnos:(
Egyébként ha a motorozás/motor vásárlás indoka a követezők egyike, az már rég rossz szerintem:
1. jól néz ki/vagány a kinézete
2. tetsztik a hangja, ami miatt megfordulnak a motor után az utcán
3. szép nagy darab, meg szép a színe, tapadnák rá a nők.. ha vékony lenne kiröhögnének

Ez a 3 pont nem mondom milyen tulajdonságra utal, szerintem egyértelmű. Nem azt mondom, hogy rossz, csak ne ezek legyenek már az elsők!! Jó persze ezek is fontosak lehetnek, de előbb legyen az hogy jól vezethető legyen, kanyarokban stabil, jó futómű, stb. stb. Vezethetőség, vezetési élmény, ne pedig kűlcsín! Szerintem
de én se vagyok az a vékony gyerek ugyhogy nem tudom hogy néznék ki a cbr-en, már ültem rajt de tükör nem volt!!! Am,ugy ráülve keskenynek tünt picit,meg jó érzés volt kormányva dölve ülni rajt, de csak sztem azért mert a robogón máshogy kell ülni!!
Hát ha valami az biztos hogy nem szép ha vékony egy motor ugyanazt utálom a KTM-Duke-jában (nem a Superduke) hogy olyan mint egy szöcske....................
150 kg
Lehet hogy dög de ebbe ez a szép a cbr-ben meg a vékonysága, de ez nem néz ki 50-esnek, hanem inkább nagyobbnak!! De gondoljátok csak meg hogy ez egy motor, és teéljesitménybe szinte nincs különbség a cbr és a GT 125 R között! Nekem motor kell!! Csak egy a baj hogy picit drágább mint a ciber, de nekem lehet hogy megérné mert azér ez már tetszik, bár a hangjára kiváncsi lennék!!
Nem röhögnek ki, de csak ha piros...
Hány kiló az a GT125?? Nagyon nem tudok vele megbarátkozni. CBR-rel sikerült, de ezzel a hyosung-gal nem. 650-est vezettem, nem is keveset, de még az sem ropta be magát a szívembe.. ez a 125 meg eddig pláne nem