Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CBR CBR CBR
De akkor is jobban néz ki.
És a hangja is jobb.
A CBR se megy ez se megy, akkor meg inkább a hyosung.
de tudja valaki valaki nagyonvágja hogy melyik mit tud, meg a ki mit tud... te ne hasonlitgasd a 4Tket, föleg ne egymással, nem a te világod, élj a saját marhaságodnak lehetöleg van, akinek a cbr a jo, azért mert mittudomén.... nincs sulya, van, akinek meg a hyosung, más okbol. azért mert neked van egy dilid (2T), másnak is lehet dilije (cbr125 4T, hyosung 125 4T V2 NEHÉZ dög, stb) mindenki tudja már eldönteni hogy neki mi a jo, és ne te akard eldönteni hogy másnak mi a jo. aki cbres, az a cbrét szereti, és azmeleltt értékeli a többi motort is, aki hyosungos, az szereti a hyosungját, és mellette értékeli a többi motort is, aki meg olyan sötét mint te, azmeg leszaroz mindent, ami nem 2T.
Dani,ne huzzal fel?Azt akarod,hogy csalodjak benned?
V2-es tudod hol elony????????????????????? 750 felett.A 650 meg hatareset.
De 125-os V2-be meg annyi power sincs,mint egy CBR-ben.
de jobban néz ki mint a cbr, és v2es ami megint előny, és mivel suzuki buzi vagyok ezért a származása is előnynek számít nállam.
Ha 2t lenne már egy ílyenle járnék.
Nekem nincs bajon vele...a 650-essel.
DE 125?Naked?Hagyjal mar Dani,vicc az egesz.
az a te dolgod mit fikázol, de engem talán nemkéne. különbenis mitkeresel te a cbr125 topikban mikor közöd sincs a 4thez? pápáh
Ja és elég sok köze van a suzukihoz ami csak jó lehet.
Nekem tetszik a hyosung, sokkal szebb mint a cbr.
egy 125-os V2-es 4T-t akkor es ott fikazok,amikor csak akarok.
Akkor mar inkabb CBR.
ja és a gt250r-hez, amit az elöbb beszurtatok (szürke, fekete vázzal)
idén még nemlesz ilyen tudtommal, most csak a 650esek jönnek ki fekete vázzal, de valoszinü jövöre már a 250esek is megkapják a ugyanugy. idén émg marad a szüke váz a 250nél és a 125nél is.
nem vitatkoztam, csak reagáltam anak a kedves kis emberkének a megjegyzésére. mert ahhozképest hogy nemszoltam ebbe a forumba egy szotse, egész aranyosan lefikázott dehát ezzel mindig csak magát minösiti. legközelebb ennek nemadok hangot, bots.
Azt a k....., ez tényleg nagyon jól néz ki!
nem az a baj hogy írsz ide hanem az hogy itt vitatkoztok olyan dologról amihez semmi köze a topiknak
hm? hyosungos létemre nemirhatok ide? rendben
ezzel a raptorral régen szimpatizáltam erösen, csak kár hogy nemolyan nagy a választék az országban
egyikőtök sem való ebbe a topikba úgyhogy légyszi ne itt gyilkoljátok egymást
itt a raptor:
kicsiluzer, szerintem itt te vagy az égöbb, nem én nem is füznék hozzá többet
ilyen van 125-ösbe is?
850 újonnan egy ilyen gép
Szerintem ha naked motort akarsz kb ennyiért akkor inkább cagiva raptor
Hát 50ccm és azt javaslom neked, amit nekem is javasoltak, ugyanis én is úgy néz ki hogy sajna csak jövő tavasszal veszek mocit, de viszont annyit elárulok neked hogy a Hyosung jobban megéri ha egy kicsit több pénzed van.A CBR is egy kiválló motor csak hát egy csöppet tényleg bicikli alkat.Viszont sokaknak ez jön be és nekem is teccik.Ha Hyosungot akarsz venni ne a Naked változatát vedd meg hanem a GT 250 R tipust.Gyönyörő, akkora mint a 650-es, nem eszik sokat, olcsó az alkatrész, van ám benne power :) ja és a vége ami neked annyira fontos:160 KM/H!!!!!!!
Itt egy kép is rolla csak hogy lásd, 1 millábol (ha részletre veszed mint én akkor is ennyi 20% tól) már lehet kapni egy igazán nyomatékos és erős, nagy (250-es) gyorsasági gépet!!!

U.I.: Légyszives Mr 2 ütem, ha megkérhetlek, amit nem ismersz és nem próbáltad ki azt ne fikázd már.Tuggyuk hogy a 2 ütem a "király" de mi ezt meg nagyívből leszarjuk és ha erröl akarsz vitázni van ennek topic.Főleg egy olyan márkát ne fikázz ami még fiatal a piacon mert azért mert Koreai még nem rossz.Az üzletbe ezerszer jobban álnak hozzá az emberhez mint a hondánál és van alkatrész is bőven hozzá.Megbízhatóságra kiválló és igen is hogy felvenné a versenyt még egy RS 125-el is.És most ne kezd hogy igen mert ez 250-es!!
Hát télleg motorabbnak néz ki mint a cbr! De drágább is, meg lassab is, de az már komollyabban néz ki, hát nem tom, majd eldöl
Ez agy halott!!!
Te kész vagy mint a matek lecke. Remélem az a fehérnép nem téved be ide mert akkor úgyis rosszul lesz.
Jol van mar,Andyka nem normalis...egesz csalad nem az...aki egy ilyen gepet vesz a lanyanak annyit ert a motorokhoz,mint en az orosz nyelvhez:semmit!

Szerintem nem arulok el nagy titkot,ha azt mondom,hogy zsigerbol irrital a CBR 125...de ha szinre lep ez a koreai 125-os V2-es csoda,akkor komolyan elgondolkozok azon,hogy sulyedhetett meg lejebb a motorgyartas.
Szoval a ketto kozul CBR!!!!!!!

Ja,meg valamit "ketszer annyi anyag van benne"... istenem,gratulalok...ennyi esszel meg egy vodor messzel elmehetne vakolatnak. Akkor vegyel traktort bazzeg,abban is van anyag meg nyomatekos es cabrio.
Inkabb a CBR