Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a robira nem ülnék fel soha, még nem ültem de nem is fogok.
Gsx-r meg jöhet ha ingyen adják:)
Nézd meg a képemet, az enyém is naked.
Te nem fogod fel agyilag,azert hagylak.
Jó látom nem fogod fel agyilag haggyuk. Minden jót mindenkinek! Csá
szerencsed :)
bar ebben a stilusban a 2T nem jo.
csak speed,krossz es sm...tura,naked,stb,nem jo...ja,meg robogoban is jo.
Lehet,hogy nem voltam meg eleg vilagos.
Nekem sosem lesz soros 4T-em!!!!!!!!!!!!Ezt irasba is adhatom,elmehetunk kozjegyzohoz is.foleg egy olyan fos,mint a gixxer.soha.Hamarabb fogok raulni egy GT 650-esre.
En mar most tudom miben kulonbozik...az,hogy a gixernek sosem lesz olyan feelingje,mint egy 600-asnak.
Ringen a 250-essel is megeloztem par 600-ast,akkor bele tudsz gondolni,hogy egy 400-as vagy 500-as mit megy.
Akkor cagiva raptor lenne, persze csak a suzuki mellett, tőle senki sem veheti el az első helyet.
Szerintem szép.
Sajnos!
engem mindenki ismer
akkor mi lenne?
Mr2ütem

Tudod mit nem is akarok vissza vágni élj el a te magad kis világában és higgy amit akarsz de egyszer lehet hogy neked is lesz egy 4T motorod pl egy (suzuki gsxr 600) és akkor majd rájössz az miben különbözik mint egy (Nsr 400 vagy tudom is én mennyi) 2T és szerintem meg mind a kettő jó és meg vannak a maga JÓ és ROSZ
tulajdonságai mondjuk a 4Tnek kevesebb a rossz tul na mindegy csak másokat ne zaklass
állandóan a te hülyeségeddel mert már tudomásul vette itt szerintem mindenki hogy melyiket szereted Na csak ennyit akartam!!
ezt hivjak sport motornak
Nézzenek oda andyka is "ismeri" mr2t-t!
Mi volt durva?:)
Tegnap szunet volt.
Okos enged szamár szenved.
Egyébként ha nem 4t-d lenne akkor még kedves is lenne.

Ha lenne 959.000ft-om...
nemis durva, igazábol azt akarja kifejezni, hogy mennyire szeret engem csak még gyakorolnia kéne egy kicsit
picim, én midnig is tudtam hogy hozzádképest semmitse tudok a motorokrol, söt még az életröl se. de már arra megtanitottál hogy a 2T az ISTEN
Ez a csaj nem semmi
andyka

"alapvetöen nekem a cbrben az nem tetszett hogy ráültem és olyan volt mint egy deszka, még énis telitalppal behajlitott térdekkel leértem rola, mondom ez itt már nemstimmel, felpakoltam a lábam a lábtartokra és ott elég is volt belöle... lehet hogy jolmegy, de ugy nemcsoda hogy kisporolták belöle a méretet...."
Ez durva volt.
Te nem szoktál szünetet tartani néha?
Lehet engem fikazni,csak nem tudtok,ahhoz esz is kellene,hogy vissza tudjatok vagni nekem.

Andykat is csak azota fikazom,miota el van telve a szarjatol es azt hiszi,hogy o mennyire ert a motorokhoz es mennyire tud is.
Inkabb elittam volna az a penzt.
A lányokat se kell félteni tudnak azok védekezni
Mr2ütem

Neked mindenkit le kell fikázni mióta ide jöttél csak mindekit össze ugrasztasz és a két csapatot 2Tvs4T ket de szerintem inkább maradj csöndben azzal az Nsr-el mert téged is lehetne fikázni meg könnyű lányokat baszogatni Erős vagy mi????
Nem hinnem,az kibir sok mindent.
Oda a hírneved.
Most örülnek a cbr topicban, ezt be fogják keretezni és kirakják a falra
En sotet?
Nem tudom kinek nincs motorja. NEKED!