Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hat a MotoGP-ben mar csak 4T-ek mennek,mert az a jobb.
hangjuk csodalatos es kinezetre is a toppon vannak!
GT jobb,es miert?
mert V2-es...sokkal tobb ero van benne

Rijeu meg ugy hangzik,mintha szloven volna,de ez nem biztos.
Ilyen kis hengerűrtartalmú motoroknál a kétütemű versenypályára való, a négyütemű meg tanulni, rutint szerezni.
Az tuti, hogy elveri a kétütem, a négyütemű gépeket.
Azért azt nem hiszem, hogy a 2t-nek befellegzett volna. Lásd MotoGp, ott azért megy a fejlesztés 125-250-ben.
Nem baszogatásként mondom, de látom a motor két legfontosabb jellemzőit boncolgatjátok: kinézet és hang :)))

GT125??? Sokkal inkább CBR, de most viccen kívűl!
Rieju egyébként nem biztos, hogy olyan rossz. Kinézetre érdekes, de nem ez számít.. kéne vele körözni kicsit.

Naa holnap motorkiállítás!!! Nyitás előtt bent leszek egész zárásig
nyugi, csak szivatja a népet :)
Valaki terrorizálja MR2T-t ????????????????
Miről beszélsz te itt??????????
Ne legyél hülye!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az biztos. :)
csak azt mondom,hogy a CBR sokkal jobb,fel kellene mar nonotok...a 2Tnek mar reg befellegzett 4T-e a jovo.Sokkal kiforrottad technika.
Meg hat MO-on a nagy tobbsegnek 4Tje van.
És mire a cbr eléri a 120-at? 100-nál megunod, félreállsz, és bebaszod az árokba :D
Beteg vagy MR2T mikről beszélsz itt??????????
Mito annyi ido alatt eri el a 170-et,mint a CBR a 120-at.
Jo hát most ezt csak így képletesen mondtam..........
De mit vársz egy 13Le-s 4 ütemtől
jo,de a mito 8-9-et eszik,meg 5000-kent dugocsere,meg sokkal dragabb...meg fustol...a CBR-nek sokkal jobb hangja van,mint a mitonak...meg sokkal nyomatekosabb alul is...
Azért az ne felejtsd el, hogy a CBR, és a GT négyütemű, míg a Mitó kétütemű.
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Azért azt se felejtsd el, hogy a mitó amíg eléri a 180-at bevágsz egy krémest, és iszol rá egy sört.
Nem számít??? Hááááát :D végülis cbr125 megy 120-at mito evo meg 180-at :D ezért is van evom! :)
Én is gondolkozok egy 125-ös gépen. Nekem is jó lenne az
Igazad van a végsebesség nem számít.
ahha
Mindig a Motorrevüben reklámozták..........
Mondjuk nem ttudom milyen lehet a blokkja mert 10ezertől indult a piros mező...........
nem sokat... :) azt sem tudom milyen marka :)
Te meg miről beszélsz???????????Senki nem kérte ki a véleményed.......................
Senki nem mondta hogy a végseb számít.................
Mondjuk én nekem egyik motor sem kéne már van egy jó 125-ösöm és tökéletesen elégedett vagyok vele..............
Azt, hogy melyik a jobb azt nem tudom.
Gondolom nektek még a végsebesség számít, mert nem mindegy, hogy 100-al megy, vagy 105-el Hánehogymá
De 2T a motorja ............
Nem értem ki mit visz el?????????????
Az tuti, jobban is néz ki, ja és az nem 2t? Mer akko nem tudom ki mit vinne el!!
Mondjuk asszem kb egy árban van a 125-ös CBR-el akkor jobb választás mint a CBR
Az 50-es volt...........................
Én gyerekmotorokkal nem foglalkozom


Végülis még a hangját sem hallottam de amúgy szép maga a motor
Ja a rieju rs2 125-öt én is néztem, de most lemerevedtem a gt elött, eggyik haveromnak van riejuja, kross, de megy neki 85-öt mint az enyém sportkipuval, és 50-es!!!