Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nem azért de télleg van olyan 70-es robi ami egy 10-el lenyomja a cbrt.
jó annak aki tud menni
Azt tudom, de mostmár megleltem a Képek menüpont alatt érdekes módon
MA kezdődött a hungexpon és vasárnapig tart...
hol találok kiállításos képeket
Ha jól láttam a motorkiállításon készült képeken, akkor a Honda standján ki van állítva egy tuning CBR125-ös Na, majd megkukucskáljuk
le is nyomja ne aggódj,....
70-es robogonak le KELL nyomnia a CBR-t.Ez axioma,nem vita targya.
Robogózzatok meg gyorsulgassatok nyugodtan, szerintem sokkal jobb dolog egy váltós gyorsaságival döntögetni! Ha meg legyorsultok vmelyik robogóval, igazából nem számít, mert a gyorsulás amatőr szinten leginkább a gépet jellemzi nem a pilótáját... szóval én meghagyom nektek ezt a világot

DennyM napi gonoszkodását olvastátok
Ok, én is sokat robogózok (haverok kölcsön adják) és némelyik tetszik is (igaz csak kicsit )!! Téma lezárva, örüljünk, hogy Mr2ütem 2 ütemű mániáját is átvészeltük !
Na mindegy, higgyétek el robogózni jó, motorozás mellett meg mégjobb :)
indúl a srác gyorsulási versenyeken :)
Pedig elhiheted !! Az általad említett Malagutiban milyen tuning van??
A videónak örülnék, mert az legalább hiteles lenne, bár akkor már hívnának is egyből gyorsulási versenyekre !! Egy 70-es, tuningos robogó sem gyorsult még le ! Vagy csak orosházán ilyen gyengék ezek a 70-es robogók??? Az, meg hogy 5 másodperc alatt gyorsul 100-ra, meg 130-at megy, még Aszalós Ádám(robogóversenyző, magyar bajnok) is megirigyelné, mivel igen érdekes áttétel+hajtás van a robin !
Amúgy kúrvára nem vicc az az 5,xx :)
Egy normál f12-es nem is,,, Holnap adok róla képet, videót, csak el kell kérnem Mitogeritől,, neki meg a haverja ez a gyerkőc,, gyorsulásnál majdnem leesik a robogóról,, rákell feküdni mint a abrom :))))

mondjuk furcsállom, hogy a 70-es robi nem nyomta le a cibrit.
Én azt elhiszem, hogy nagyon ügyesen motorozol, de a legjobb haveromnak is Malaguti F 12-ese van 70-es tuning+kipszi+karbi+hajtás+végáttétel ! És még azt is legyorsultam a ciberével ! Nem akarok veled veszekedni, de az az ,,5,xx" másodpercet amikor elolvastam, majdnem leestem a székemről(még szerencse, hogy van rajta háttámasz )!!!
Cimborám Italjet Dragster 180-asa gyorsult (amibe ráadásul Malossi henger volt ) 6 másodperc alatt 100-ra!! Ne hülyéskedj már, hát a 600-asok gyorsulnak 3-4 másodperc alatt 100-ra!!!
Malaguti f12-es 5,xx másodperc alatt van 100-on és 130-at megy :D

Amúgy igen énis úgy közlekedek robival, hogy minden kereszteződésben leér a sztender és szikrázik,,,fele már elkopott :))))
Hülyének kérlek azért ne nézzél, engem eddig a 70 ccm-es tuning robogósok sem nyomtak le a street-en !!! Pedig ők is lelkesen borítják a robeszokat /ameddig a középsztender engedi/ !
Ez tény, hogy a robogó nem motor, de városban lazán veri a cbr125-öt :) Meg tökmás, így, hogy az evo mellett van egy robogó is ez tökjó,,
nem kell lenézni a robogó(so)kat
azt megint másra találták ki mint a hagyományos értelemben vett "motor"t
ne legyen most meg robogó vs motor vita mer semmi értelme
Robogó az nem motor!!!
Van külön motoros magazin, meg van külön robogós magazin !!!
Városban, meg 1kerekezni jó, de ha kiérsz a városon kívül, vagy a hosszabb utakra, akkor gyenge és unalmas!
MIért szutyok a robogó?

Amúgy lehet a cbr-el is, énis kimentem parkolóba mitoval,,, de jobban elszórakozok robival, meg a tudat, hogy elcsuszok robogóval leszarom, felállok és megyek tovább, de ha az evot fektetem meg akkor az nem jóó buli...
nyáron még nem volt cbr
Szerintem Schulz a te kis CBR-eddel is simán lehetni ökörködni egy parkolóban nem kell ahhoz egy kis szutyok robogó......................
ok érdekelne egy kép