Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát,, amenynire csak tudod ki kell ülni, amúgy nekemis végig leér a kitámasztó mikor lerakom a térdem. De majd adok képet, hogy menynire is ülöm ki..
na ez jó lett
este van
remélem a lényeg kiolvasható belőle
hogy tudod lerakini atérded robogóval??
nekem leér valami az alján
Erről van szó,,, Mitogerivel robogóval is kiszoktunk járni parkolóba,, robogóval tanultam meg lerakni a térdem kanyarban,, utána mitoval semmiség volt,,, meg eegykerék, elsőkerekezés sajna a gyengus elsőfék miatt hanyagolom, de Geri eszméletlenül durvákat nyom :)
a robogó tényleg tök jó néha
parkolóban nem lehet egy ezres motorral ökörködni
Nem ülnél fel robogóra????? TE NEM VAGY MOTOROS!!!!!!!
Autópálya motoros :D


körzetem az autópálya...mi vagy te,Cobra 11?
Ha meg negyutemu 750-es V2-es...tobb fesleges.
Az 1300-as XX-el megint ott vagy,hogy bazi nehez es nem tudod kihasznalni.
Azt hiszem veszek egy 350-es Jawát. Az még is csak kétütemű!
Találtam egy oldalt a 150R-ről. Sok külömbség ugyan nincsen, de szerintem a kistestvére szebb.
CBR150R
Hát...nem tudom, ha szigorúan 2 üteműnek kell, hogy legyen akkor biztos! ! 4 üteműek közül én mondjuk egy 1100-as CBR XX-et, vagy CB 1300-at választanák, szerintem !
Viszont a Hyosungok elleni megnyilvánulásod az tetszett !!
Azért pályán talán jobb, mint az én sportos túragépem... ezzel is csak azt akartam mondani, hogy nem csak a motort minősíti, hogy kit előzöl meg pályán. Az a csákó elég nagy láma lehetett ha az én 76 lovammal megelőztem, első pályázásom alkalmával...
R1-et egy helyen tudod csak kihasznalni

autopalyan,ha senki sincs elotted.

en azt mondom,hogy egy V2-es 500-as 2T tobb,mint eleg lenne utcara es palyara az utcai motorosoknak. (130 LE 150 kg)
szokott nyiltnapozni is
Ez igaz lehet!
Alapjáraton csúszikupival !!!
ha nem versenyzel vele,tobbet megy.
Ismerosom NS 400-asban 70e km es meg nem volt megbontva a blokk.
DE elmegy kétszer annyit is ha kell neki.
utolso,eszkusom:

tudod a palya nem csak egyenesekbol all...ennyit rolad
NSR ringen 8-9-et evett,es mi nem uzemorara merjuk a motort.Kb 30 000 km utan ajanlott dugot cserelni.
Istenem te csokott agyu kisgyerek...
fizikai fajdalmat erzek,mikor egy ilyen prolival beszelgetek...kar veled barmit is,mert vitazni nem lehet...Be is fejeztem veled,nem reagalok rad...
Ki mondta,hogy erosebb hulye gyerek?Valszeg azert elozted meg,mert a tied jobb gep.
ja,ugy nekem is johet es rogton el is adnam aron alul :D
Én meg megelőztem az Euroringen egy R1-est. És akkor most hová szarjak? Valszeg nem azért, mert erősebb a motorom. Valszeg. Okostojás.
Mr2ütem

És mennyit eszik és mennyi üzem óra alatt megy szarrá a 2T Nsr? egy pálya Gép gixxer jobban bírja a strapát és egyenesben szerintem meg simán le alázna mint a szrt. NA jól van abba hagyom a fikázást nem az én műfajom! Bocs na mindegy Csá