Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De azért nem hiszem hogy topikot kéne nyitni, max ha szavazással eldönteném!!
Bocseszka! Akko tüzök a hyo topikba!
nem gáz ha össze akarod hasonlítani, ha a crb125ről van szó
azért van a topikoknak neve, hogy oda az azzal kapcsolatos dolgok mennek
Hát nem tom, ha csak sima hyosung GT15R topik lenne az jó lenne, de nem jó mert cbr vs. hyosungra senki nem irna mert csak én tehetek fel ekkora barom kérdést, de ha belegondolok nem is hülyeség, de senki nem választana!
Akar bunko vagyok akar nem,de nem takarodnal el innen?nevetseges mar amit muvelsz!Tudakolodj nezelodj azt utana kerdezzel ha nyugod van.Az egesz gondolatmenetedet a marhasagokkal egyutt percenkent irod.
csinálj hozzá külön topikot örülni fognak neki
cbr vs hyosung
Akko ide csak a cbr-röl lehet irni? és ha össze akarom hasonlitani?
Okkés Főnök!!!!!!!!!!!!
a fórum kezdőoldalon időrendbe vannak rakva a topikok, így nem nehéz rájönni melyik topikba lett áttéve
mivel folyamatosan offoltok, át vannak mozgatva a megfelelő topikba
Hát tedd azt, amugy én is meg akarom csinálni a robogómmal!! Visszaszerelhetöre!!
Egy magyar cég csinálta a pályaidomot a CBR-rea kiállításon!!!
Én a rendszámot szeretném szebben elhelyezni rajta szal asszem egy hátsó sárhányót beszerzek ha tehetem mert a gyárit nem nagyon szeretném elfűrészelni
szerintetek ha ezzel a ringre mennew valaki? Amugy 4t-be nincs sportgép 600ccm alatt, de azér a gt sportosabb ha már azt nézzük!!
azt hiszem megvakultam
Akko 4t sport, csak a burkolat miatt!! Legfeljebb városi sportgép?
Szerintem egyiksem sportgép......................
Pályára ki nem tenném vele a lábam................
De ez a gt, meg elvileg a cbr is egy 4t sportgép, bár az utóbbiban kételkedek, de annak számit hogy mi a vége! Ja meg elözésnél!!
..basszus..hogy lehet egy ilyen gépről ennyit dumalni.... ...csak 1 kis tudatlan töcs megy oda egy cbr125 tulajhoz h hűűűűű haaaaaa mennyit megy? ..válasz:.höb..meg 2kilót..úgyis beveszi..aki kicsit és a dolgok mögé lát..az tudja h ez nem hasonlítható egy vérbeli 125cc speed-géphez...
a másik dolog..tényleg nem arról kel lszólnia egy motornak h mennyit megy végre..no de kérem..ha legalább norműlis váz v futómű lenne a CBR 125 alatt...
Én most újra ráültem a haverok meg kiröhögtek milyen bénán nézek ki rajta olyan mintha egy babettán ültem volna
Hát nemkicsit. Jót nevettünk :)
Naugye Dadis mondtam én hogy gázos egy kicsit aza CBR
Nagyon gyerekmotor............
:DD nem csak vegetalnak :P
Szart! DE ez nekem télleg tetszik!! Megvan benn az a mi valahogy a cbr-böl kimaradt! Aki kérdezi annak mondhatom azt is hogy megy 160-at ugy se adom neki oda hogy nézd csak meg hogy mennyit megy!!
Ilyet csak egy tudatlan kérdez, annak meg mindegy mit mondasz.