Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rieju 50 sm-et és az endurót próbáltam. Szerintem hulladék, egy trágyadomb :)
Ja MR2T te mit tudsz a Rieju márkáról???????????
Ültem a 125-ös 2T sportgépükön elég jol nézett ki (minőségre is). Bár teljesítményadatokat nem láttam sehol de nem lehet rossz motor.....................
A google-n találtam egy kemény képet! Micsoda eredmény

Kurva szarok a fények és ha egy picit is bemozdulsz már szar.................
Mondtam hogy a Hyosung ugy sem naon izgat úgyhogy így maradt................
Motorkiállítás csak jövőre lesz, de Interwheel 2006. Április 7-9-én lesz a Budapest Sportarénában. Igaz, azt nem tudom, hogy a Hyosung ott is jelen lesz, vagy sem.
De ha nem, akkor menj el az Üllői úti boltjukba, ott tuti, hogy van 125 GT.
hogyan sikerult olyen jora a kep?
Nem néztem meg a 125-öst...
Csak a 250-est illetve 650-est de tutko hogy ott van a 125-ös is momdom ottvan az összesmodelljük
Már néztem vizslán!!!
tengap egesznap izzot a topic epp emiatt...nem hiszem el,hogy ra vagy szorulva azokra a kepekre:

http://www.google.com

ha meg egy ritka geprol kernel kepet,megertenem...de GT 125?Most kezdtek el gyartani nem reg,tele van vele a net,csak kicsit gondolkodni is kellene.
De kapható egyátalán ez a gt 125 R??? Mer ott irták "hogy mikortol is lehet kapni?"
Hát párat láttam de ha adnál konkrét oldalszámokat!!
egy csomo kepet raktak fel a hijosung topicba
Láttad a GT 125 R-t? Ha igen milyen? Esetleg ha van róla fotód akkor feltehetnéd!!!
van Hyosung kinnt van az összes modelljük............
A kiállítás a hungexpo-területén van és még Vasárnapig lesz nyitva..........
Volt hyosung stand? Mer nem tom milyen lehet élöbe az a GT 125 R!! Amugy ez a kiáll hol volt? Mikor lesz legközelebb, mer akko én is mennék!!!
nem volt, az Erdős Csabi konferált utána ő is pörgött..........
Angyal Zoli volt?
Gyerekek hoztam képeket motorkiállításról....... A 3. kép az a mókus gépe!!!!!
én is gondolkodtam rajta de a cbr jobb választásnak tűnt (remélem az is lett de addig nem tudom meg amíg nem lesz dna-m, márpedig nem lesz )
ha lenne pénzem vennék egyet
A CBR megvevése elött én is gondolkodtam DNA-ban!!!!!!
De sztem jol döntöttem!!
ok köszi
Majd ideküldöm, hogy válaszoljon :)
mitogeri mennyiért vette az övét?
ha nem titok
DNA kurvajókisgép,,, Mitogeriével mentem sokat,, iszonyat fílingje van mégha 4t is,, nagyon fordulékony,, hamar leraktam a lábtartót. De tetszik.
kipróbálnék egyet
igazi gokartpálya fájter
jó lehet