Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem tom
csak az ott lévő adatok alapján írtam
amúgy egész érdekes lehet ez a dna
De nincs róla egy kép se,, ami ottvan az 180 as 4t.
nem írták el :PPP
Elírták :P
Model: Gilera DNA 180
Year: 2002
Category: Scooter
Rating: 68.8 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Engine and transmission
Displacement: 182.00 ccm (11.11 cubic inches)
Engine type: Single cylinder
Stroke: 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Starter: Electric
Cooling system: Liquid
Physical measures
Dry weight: 125.0 kg (275.6 pounds)
Seat height: 780 mm (30.7 inches) If adjustable, lowest setting.
Chassis and dimensions
Front tyre dimensions: 120/70-14
Rear tyre dimensions: 140/60-14
Front brakes: Single disc
Front brakes diameter: 240 mm (9.4 inches)
Rear brakes: Single disc
Rear brakes diameter: 240 mm (9.4 inches)
2t dna:
http://www.bikez.com/motorcycles/gilera_dna_180_2002.php
Hé mr2T!! Ha 2 ütemü örült vagy vegyé trabantot vazzze!!!!!
faradt vagyok ma
Tudtam tudtam hogy valaki be fog szólni főlegy ez a genyó MR2T!!!
Tényleg nem oltasz le egy CBR-est sem?????????????
Jó szerzek de most elmegyek remélem este találok neked valamit aztán küldök de most el kell ugornom a csajomhoz sajnos kocsival
Hulyr vagy...igazam van ugye?
Akkor énvagyok a hülye biztos, hogy nemtalálok semmit 180 2t DNA ról,, lécci adj már egy képet, linket vagy valamit :)
nEKED IS IGAZAD VAN hONDABIKER!!!!!!!!!!!!!!!!
Milyen jó mostantól egy darabig mindenkinek igazat fogok adni nincs vitázás nyugodság!!!!!!!!!!!!
Jó Dadis legyen igazad ma már annyi veszekedtem hogy nincs kedvem mégegyhez!!!!!!!!!!!
Fejezzük mi is be mert már nem bírom!!!!!!!!!!!!!!
Igen, a szervízigény az minden ilyen hegyes kis köbcentis 2 ütemű motorra igaz. Ezért vettem én CBR-t. Nem megy annyira, de nekem elég !
Jó akJó öreg akkor nézd meg a 2004-es Motorkatalógust (Motorrevü kiadás) a 2005-ösben is említik mivel akkor szűnt meg . De párhuzamosan kapható volt a négyüteműekkel............
Ember!!!!! TE hol élsz?? Runner blokkba nem megy bele a 14-es kerék. Tehát már ígysem lehet runner blokk. Amúgy sohasem volt 180-as 2t DNA!! 2004-ig volt 125,180 4t,, annak befejezték a gyártását és most van 2t 50,, és ennyi!
Az biztos és ez lesz a vége sajnos minden 2T -nek!!!!!!!!!!
kocsog euro 2

eloszor allitsak meg az oserdok kiirtasat,meg a nagy gyarak kemenyet.
egy 2T-es robogo sosem fog annyit szennyezni egesz eleteben,mint egy gyar 1 het alatt.
Ugyanaz a blokkja mint a Runnernek 21Le csak már nem lehet kapni mert nem teljesítette az Euro-2-t ezért már nincs 180-as 2T de volt még 2004-ben!!!
DNA 4t 125, 180-ban, 50-ben 2t. és kész.
Hát ha rajtunk múlna már rég 25 fok lenne és napsütés!!!!!!!!!!!
Szevasztok! Tudja valaki mikör lesz végre jó idő?
Már nagyon elegem van a hidegből!!!
Én nem tartom rossznak mondjuk költöttem rá eleget de nagyon zsír most brutál hangja van
jól megy. Hát igen a fogyasztás...... Városi 10+++ Amugy országúton 7-9 között öblöget a nagy szórás egyenes arányosságban van a power nyitvatartásának idejével.. A rekordom 6,8 körül de az nuku város csak országút kb 6800 fordulaton ekkor 100-at megy (bejáratós volt a drága).. Rohadt szervízigényes (melyik 125 ös versenymotor nem az?) csak a legjobb olaj mehet bele meg minimum 98benya. Amúgy nagyon jó mert kevés van belőle így mindig megnéznek vele..