Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3.kerben
ez hol van 1ébként?
nekem még mindig a detail-em van mint az adatlapomon...
uhh miyen rég koriztam iyen pici csöveken...
rollerblade alpha II
ja ezt a flippedet láttam már:)
nekem is a porccal van a bibi,van néha olyan h beakad aztán mozog 5 centit térdtől lefele és majd megdöglöm úgy fáj..gugolni én is nehezen tudok
sok buzi koris... pfujjj szóba se állok mostantól veletek (csak vicc )
nekem is:) porcot már kiműtötték belőle. kondizni lábra nem is tudok meg legugolni is csak ugy h oyan hangokat ad ki mintha egy pólónak az anyagát tépnéd szét meg kattog mint egy 70 évesé. térdelni sem tudok vele:) de emiatt nem hagyom még abba...
én is koriztam,2 évig,de abbahagytam,térdeim tropára mentek
hát a kori nagy önbizalmat adott a freestyle síeléshez ezért mivel a korival a 2,5-3 métert még bevállalom (ritkán) mondjuk 180-ban vagy 360-ban ezért ennél egy jóval magasabb helyről sível már nem sikerült, seggre érkeztem és összezuhantam. azóta kb 3 centivel alacsonyabb vagyok:) aztán a visegrádi motoros taknyolásom is akkor történt amikor még nagyban el volt törve...
egyébként vannak oroszországban helyek ahol egész magas %-ban tudják gyógyítani az iyen idegszakadásokat őssejtekkel... csak jó sok pénz.
Én arra tippelnék hogy korizott és háttal ráesett valamelyik korlátra. De lehet hogy máshogy
Dede elég hasonló, bár az övén van egy kis aszfalt minta! Koptatott kivitel!
te mit csináltál? egy crossos srácnak kb 1 hónapja solymáron törött el az 5. csigolyája és szakadt a gerincvelője...csigolyát kipótoltál titániummal,gerincvelő még kérdéses,de lehet van rá megoldás!
nemtom,csak párszor motoroztam vele...
de nem egykorú velünk..idősebb....40körüli
nekem 3 törött el... gerincvelő megmaradt bár mondták h nem sok kellett h berobbanjon az egész... meg azt is mondták h qrva nagy mázlim van másnak réges régen iyentől szétszállt volna az egész... na mind1.
h dolgozta fel a srác?
én emléxem h 3-4 hétig elalvás előtt mindig nagyon szarul voltam h most nem sokon múlott h tolókocsival közlekedjek... aztán 1 hónap múlva elfelejtettem és ugyanugy ökörködök tovább mindennel:))
ha rápillantassz a képeimre,te is láthatod
háát..azért tud eléggé para lenni....
egyik ismerősnek eltört két csigojája+gerincvelő szakadás...annyira nem fless...
deréktól lefelé bénulás...
nemfogja levágni a fejemet semmi...ugyanis nem járok az erdőbe motorozni
te csak a gerincedet töröd majd el mint a legtöbb crossos... bár annyira nem para, én is eltörtem már:) legyen neked is iyen szerencséd h utána még járni is tudsz:)
Neked csak egy kifeszített damil fogja egyszer levágni a fejed.
ja...de inkább utóbb....szal a száguldozást meghagyom másnak...
de szerintem ti se nagyon szoktatok széguldozni
előbb-utóbb mindenki meghal
miért hangzik viccesen?
aki száguldozik,előbb utóbb meghal...ez benne van a pakliban...
Kérdés visszavonva megtaláltam a választ
mingyááá meg is kérdezem, hogy hogy bírta a pereceket
Te Miki,
a Mamusz-nak nem ugyanilyen bőrszerkója van amit kinéztem magamnak? mintha valami hasonlója lenne