Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a barataidnal lattal mar,mi?el is hiszem...a disznokergetok
ahhoz eloszor motor kellene
Nyugi, láttam már igénytelen gépeket Tényleg nem fontos megmutatnod...
De most metnem motorozni!
meg is erdemled...mind a lelked mind a geped serult a hondanal meg jot nevetnek rajtad,hogy radsoztak egy ilyen fost :)
ha meglatnad eloben a motorjaimat ossze vissza fosnad magad,mert meg nem lattal ilyeneket
Tyt-nek igaza van figyelembese vegyétek amit mond!
Ebben igazad van, mert míg nekem elég lesz egy Honda egész életemre, neked évente kellesz cserélni a szarabbnál szarabb 2T-s fosokat. Szóval kezdek hinni neked, hogy jó sok szar motorféleséged lehetett már . Sajnállak is, megmondom az őszintét.

De, mint Tyt okosan mondta, abba is hagyom, mert van jobb dolgom is, mint ilyen lelkisérültekkel társalogni
(Tyt jóember)
nem kell elhinni,az a lenyeg,hogy nekem volt,neked meg nem
kis cébéeresek nyugimá, fel ne tűnjön h ZweiTakt csak húzza az agyatokat. Világ életében azért volt ekkora "sikere" mert voltak olyan hülyék hogy válaszoljanak rá.
úgyhogy nyugi mindenkinek...
Haha, azt hiszed elhiszem? Eriggyé má
tobb motorom volt,mint neked vala az eletedben lesz
Mivan, félsz ráüllni az igazi igazi motorodra?
Nem szégyen...lehet vmi gyengébb kellett volna először egy kezdőnek
480 km van meg csak benne...meg 20 000kmig nem lesz semmi baj
Jó kifogás Ugye, hogy megszorult a dugó?
elfaradtam,mert ehhez a motorhoz ero es esz is kell
Szépen kérlek hagyd már abba ezt.... úgy elszomorít ez a vita. Nincs értelme! Tudjuk, neked van igaz igazi motorod, hát örülj neki! Menj motorozni, mert az igazi motor! Ha nekem olyan igazi igazi igazi motorom lenne le sem szálnék róla... Vagy kifogyott a tank? Mi a baj?
Hát jó... És az a megoldás hogy összebas**od a topicot? Vkinek ez a motor jön be vkinek nem... És kész, azért nem kell szétbasz**ni a topicot, meg igy megnyilvánulni...
meg szep,hogy szarok...csirajaban kellene elfojtani az egesz CBR csaladot.
Nem az a nevem, hogy CBRacing 125... Többféle cbr létezik, de ha neked a nagyok is szarok, akkor te tényleg 2T buzi vagy ....:(
mert irrital az a vashulladek
mert mast nem tudsz motorod nincs,motorozni meg meg ugy se tudsz
Ennek most mi értelme van, h fikázod a cbr-t? Nekem is megvan róla véleményem, de megtartom magamnak... Nem kell össze**ni ilyen hsz-ekel a topicot!
a neved nem erre utal...akinek a fejeben csak a gondolat is felmerul,hogy CBR -re uljon,szerintem az annyit is ert a dolgokhoz.
Ahogy fostos4T viselkedik az már szánalmas én csak kiröhögni tudom
Hallod, nekem most még van egy 2T-s mocim, nem nyalnád ki a seggem?
te nem tudod,mert ahhoz tul hulye vagy