Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ezt tudom sajna
na itt az NS-1 az új desingel egy kis felnicsík (amúgy milyen a rendszám tábla hátul)
Nem szoktam figyelni a vontatókat! De szerintem nem csak tis ódereztek az országban
jó vannak parasztok akik nem ponyváznak le de aki leponyvázza az is néha szorja a kavicsot mert tudok mikor pakolnak néha esik kavics a surrantóra is azzal pedig nem tudsz mit kezdeni ..... amúgy merre laksz hogy sóderosok járnak arra mert lehet itt laksz nem messze
nem volt vmi cég név írva a man-okra ? KONCZY TRADE vagy T U N I NG (fehér 403as MAN)
Nézd én csak azt mondom, h szórják a köveket az útra(rosszabb esetben a szélvédőkre) és nem igazán vannak tekintettel másokra...persze biztos vannak kivételek is..
2t, elektronikus power és PÖRGÖTT! Power nyitás után pedig visított ,mint az állat! Amit most vett 1ik haverom, közel sem húz olyat és újabb, mint az enyém és ő is 6ról idul!
óvatosan nekünk is nyerges man van ami sóderezik
hogy a francba fogyasztott az 12őt?
Ugye milyen gáz...ha soderseket elődöl ki, amik úgy 3man követik 1mást...na az ciki, mikor a második elé bemész és ott kivárod, mire a tartalék lecsöpög....
semmi csak eddig mindig szopattam a yardokat hogy folytva van 50ig többel nem megy
huu én is megyek tegnap 51esen haza felé kamion na akkor index ki goooo megelőzzöm és blöömmm .... hoppá kifogyott a benzin tartalékra aztán olyat vissza durrant majd beszartam múltkor valoo is nézett mikor tartalékra raktam aztán durrant egyet vissza
fojtás?mi van?
Nekem a 125-ös olyan 6-ról indult és olyan 12 körül állt meg fogyasztásilag! YPVS, de nagyon pörgött és húzott mint az állat! Csak a ciki az volt, mikor a kamionok elött kellett tartalékra tenni, mikor kifogyott előzés után....szal az, h 1 moci 3 L körül fogyszta az mindnképp jó!
mondtam nekik már péntek este kivettem a fújtást nagyon nem érdekel .... amúgy új desingje lett a gépnek most lett kész mindjárt csinálok képet
nem,mivel 50es a honda rád is vonatkozik a 40
persze persze, bringával is annyi
nekem már A1-es sebesség a limit
nekem 40 a limit mindenhol...tudod smkp
csöppet , de legalább szabályosabb vagy
csak az hangyányival jobban megy
de a 125ös is ennyit eszik
jah nekem a 11-12pacim eszik 5litert de akkor nagyon nagyon nem megyek úgy ahogy sportmotorhoz illik,egyébbként 6 és 7között eszik +olaj
Nem kezdem el védeni, de megvan az előnye hátránya egyaránt! Szerintem a 2,2-es fogyasztás igazán kárpótol! Nekem nagyon tetszett mikor Kiskunhalasról Szilvásváradra mentünk tavaly (kb 300 km) és reggel megtankoltam és majd csak ott fent kellett tankolnom miután körbejártuk a települést
srácokk bocs hogy leszólom semmi bajom nincs vele csak 1 az hogy 13 lóerős!:D