Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, léptem egy szintet, de nem RIP, csak muszály volt megválnom tőle , s ez jött össze.... A köv cél egyértelmű 600RR. Addíg ezzel ismerkedek a kategóriával.

Széles utat, vigyázzatok magatokra!
Hopppáááá!

asszem itt történt egy kategória váltás nem is mondtad. Akkor azért volt kiírva a nevedhez hogy RIP NSR? Összetörték?
Én a jobb oldalit fogadnám el! Talán majd eccer!

Mellékesen ne is törődjetek akik szidják és oltják ezt a kategóriát, mert szerintem arra a célra amire született a kis 25 maximálisan jó lett.
Csak azt nem értem ha nem tetszik, minek szídja, menjek a saját topppicjába aztán ott élvezze, és hadja ha vki mást szeret. Ennyi.
A kék után ebben a színben tetszik még.
ez a jobb oldali az abszolút szerelmem
Ez annyira viccesen hangzik motorosok szájából. Ez a halálos-motorbalesetek több mint felére elmondható, mégis sajnáljuk az összes áldozatot. Aki meg egy ilyen tragédiára azt mondja hogy "megérdemelte" az szerintem egy beteg lélek.
ja,hogy ez a Potzner Ferie?
ha nem száguldozott volna...nem sírnátok...
hogy ismered a ragopapirokat
errol van szo,a legtobbetek azt sem tudja,mi az hogy motor.
felmegy az elso forumra,vagy bemegy az elso motoros boltba es mit lat?CBR 125 meg a tobbi fos gepet...igy sosem fogja megtapasztalni,milyen az igazi motor.
ezert vagyok en
hat igen,3as alapjaraton elmotorozni nagyon fontos dolog...vegyel inkabb elektromos rollert,az valo neked.
es az vesz CBR 125-ot,akinek kicsi a pocse...kis pocshoz kis motor dukal,mi?
Jaaaj! ISTENEEEEM! Az emberi... na mindegy! Vita lezárva! Kajak mint az autós kártya! Te a turbórágó papírokat gyüjtöd? Na Béke! Ne érts félre nem szívózok,de mindenki másért vesz motort! Egyeztethetnénk egy helyet ,mert az életben nem láttam még akkora NS-t!
2es 3 as alapjáraton is megy
ami kajak érdekes hogy te valami nagy surmó lehetsz mert csak a fikázás megy menj és fustölj 1 et hátha megnyugszol ( csak az fikázza más szarát akinek kicsi a pöcse)!
a munkahelyemtől párszáz méterre Szegény Feri, szegény családja
minden nap látom:(
A CR-em alapbol erosebb es nyomatekosabb 500ccm-vel,mint a tied 650-el.
Az NS-em pedig lehet,hogy alul gyenge,de utana ugy mennek el melletted,mint a gyozelmi zaszlod.A motorod hangja meg eltorpulne az enyem mellett.
ez hol van?
jo es mit kapsz 3 literert (850 FT)?nagy semmit...en legalabb kaptam valamit 6 literert.Ennyi erovel ki is dobhatod az ablakon azt a lovet.
meg 2 alapjarat,ez mit jelent?
az ido igazol,ja...manapsag egy jo 2T-t nem tudsz venni,mert megy fel az ara,mikozben a szar 4T-ket meg szarert hugyert megkapod.
Cő Cő!
isten hozott
egyaltalan vannak loerok abban a gepben?szerintem kulon mertekegyseget kellene kitalalni ra,pl 0,5 lepkefing
szivesen levagnam a toket es megetetnem azzal a japo emberrel,akinek a fejeben megszuletett ennek a valaminek az otlete!
Kedves f...4t nem naon tom mire venni az erölködésedet ha meg vagy győződve az igazadról akkor tök jó csak másokra ne kényszerítsd rá... ja előző motorom 1 80ccm es 82 es zündapp (még meg is van) szal 2t is van de nem olyan rossz ám 3 liter alatt járni meg 2 alapjárat ... de az idő mindent igazol
eddig nem is tudtam mi hianyzik az eletembol
Halle mindenki ! most reggeltem az oldalon szerintem tök kasa!
csak nekem az az érdekes hogy itt veszekedtek mikor tök jó idő van és kell még 1 kis környezetszennyezé szal motorra fel am nekem is cbr 125 öm van tok meg vok vele elégedve (persze paci még férne bele) de 15000 km után is ugyan olyan mint az új !
"szimpla manus akinek valami kimaradt az életéből "
hat epp ezaz,hogy nekem nem maradt ki semmi sem az eletembol,ellentetben azokkal,akik mar most fiatalon ilyen szarkupac CBR 125-re ulnek...es idovel csak rosszabb lesz...