Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az en retrobajkjaim barmikor odaverik a fostos 4Tidet.
"Beteg szegény mint a motorja"
Az a motor minden csak nem beteg
Na ácsi! Nem a motorját szídom,hanem Őt magát! Neked is 2T motorod van,de normális arc vagy! Szóval én nem a motor típusokat ,meg kategóriákat szídom! Remélem értesz!
Rocky 4 president! Jogos,de tudod, te is utálom,ha vki lehülyéz,meg kis pocs jelzőt alkalmazza rám! Szerintem Te ismersz eléggé,hogy tudd,h miken akadok ki! Na ezeken!

Egyébként csak így neten faszm tudna normálisan is beszélni , ha akarna
tudod mit csinálsz éppen? azt amit ő, szidod a motorját...
annyira cink hogy így kiborultok miatta és képesek vagytok visszairogatni neki. régen is ezt csinálta, akkoris visszairogattak neki sokan és heteken keresztül ez ment. Ha nem szólnátok semmit a hozzászólásaira az lenne a legjobb, de gondolom ez soha nem lesz megvalósítható, mert valaki mindig úgy érzi, hogyha valamit ír neki akkor majd megváltozik valami. Tulajdonképen nem is nagyon érdekel ez a téma, mert már viszonylag ritkán írok ide, de rossz nézni ahogy hagyjátok oltani magatokat és dobjátok neki az újabb és újabb labdákat.

miszter2ütem nem egy kis taknyos tizenéves ahogy itt most sokan gondolják. Egy szimpla manus akinek valami kimaradt az életéből és azzal szórakoztatja magát hogy virtuálisan beszól azoknak akikről úgy érzi, hogy fiatalabbak és gyengébbek nála. Egy olyan ember aki sunyiban hátulról lefotozza a csajokat az alpok-adria versenyeken, motorkiállításokon stb. és gondolom utána otthon kiveri magának.

egy ilyen emberen miért húzza föl magát bárki is? ezt nem tudom megérteni. De túráztassátok magatokat nyugodtan és győzködjétek arról hogy miben jobb a 4T stb. de tényleg csak magatokat égetitek vele amíg nem veszitek észre hogy direkt szivat benneteket.
Akkor meg elvileg már be kellett volna nőljön a feje lágya!
Ne is figyeljetek rá! Beteg szegény mint a motorjai és ha húzzuk az agyát akkor úgy is fog füstölni!
veled egy idős kb de mind1:)
Na tünés innen Te bátor tintanyúl! Unatkozó majom! Mr 2 T, vagy Mr keverj olajat a benzinbe Balázs!
Nem értjük soha az ilyen kis mihaszna apucikedvencei retrobike őrültek miért szapuljáka többi motorost!
Mellesleg fostos4t, fiatal voltam én is de pofátlan soha!
Aki ismeri annak már beugrott
De csak a te kedvedért, ő Mr 2ütem
ha ismernéd akkor a stílusából meg a motorjaiból rájönnél:)
Az nem biztos, attól függ mennyire régi. De ha elmondod akkor lehet, hogy ha nekem nem is de másnak beugrik.
tök 8, most írok egy másik nicknevet akkor sem leszel előrébb
Mert ki ez? (ezekszerint régebben is ilyen kiállhatatlan volt, ha emlékszel rá)
mi megy itt megint

úgy látom csak a régebbiek vágják kit is rejt fostos4T
teged te kis pocs
Te kit hülyegyerekezel le kisgyerek?
hat inkabb motor,mint auto
Akkor a trabi az meg motor az okfejtésed szerint :D
ezert irtam,hogy utoljara valaszoltam erre a kerdesre
hulyegyerek,ha kerdeznek tolem valamit szoktam ra valaszolni,lehet,hogy tifeletek mas a modi...
mivel 600-ban nem gyartottak 2T-t,egyertelmu,hogy nem vennek 2T 600-ast.