Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt lehagyta ez a szar ::
az szandál

papucs, poló, kesztyű, kabát nélkül...
grat öregem, sok eszed van!
nem sok maradt már a lábtartobol
egyet igerj meg nekunk kerlek,sose uljel igazi motorra jo,mert azon meghalsz.
meghogy YBR es el kezdett kimenni alola a het vicce...inkabb menjel le kondizni egy kicsit,nehogy a szembeszel lefujjon teged...
Azt a motort nem kell hasonlítani a cbr-hez szerintem. Az egy olyan kis szerkezet amit postásoknak meg pizzafutároknak találtak ki a városban, aránylag újonnan nem drága, keveset eszik, könnyen manőverezhető stb, szóval ideális városi moci.
Akkor kapaszkodj
biztos azért mert akkora erő van benne
Cső Hondások mentem haverom YBR ével és 100 nál hátt... igen olyan érzésem volt mintha kiakarna meni alólam.
Rock!

Voltam kint a Kakucs ringen, SM edzés volt :-)

Ti mikor mentek ki kb?

B.
Miért mi van rajta/benne?:O
mondom próbáld ki
jó is lenne:)
gyárilag van annyi
na fogadjunk hogy 9 lónál nincs több várom a mérés eredményét
próbáld ki
Egyszer ünnepélyesen szavadat adtad arra hogy többet nem írsz erre a fórumra. Ennyit ér a szavad te kis buzi?
dehogy van az 11 ló...
egyik evjaratot sem erdemes megvenni, felejtsd el ezt a szegyen gepet es vegyel igazi motort.
hát az élet nagyon az RS125 felé vissz :) (2005ös, 4000km,nero replika) esetleg még új 07es cbr-t elfogadnák pár hét és itt lesz a haveromnak a 07ese miklóson Azért kell nekem Rs125 mert elég erős és egyik ismerősömnek van sv650s-e a rokonomak pedig cbr600f és mennék velük a mátrába meg ilyen helyekre
Nem mondtad és milyen vasat akkarsz hajtani?
köszi próbálom neki a maxot adni
Tényleg mondtam hogy lehet lesz 125ösöm ? ha a húgomnak kell a honda és tovább próbálkozik a simsonnal akkor 2évet nem fogok motor nélkül tölteni és így lesz motor ha minden jól megy nyár végén. remélem
Nagyon szép cimbi! Grat!
18000