Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja télleg elfelejtettem....am meg ne nekem mond hanem apámnak mert én már rég megvettem volna de a hitel az ő nevére lenne csak de a pénz már meg van...
ja a lanykori nevedet is beírhattad vna már nem azért..
mi van csabi te is veszel biciklit?:D:D...vegyed megfele minel hamarabb azt huzzunk motorozni,pisti mi meg menjunk mar a jövö héten megint
Szia!
Laboncz Csaba Zoltán vok de csak hívj Csabának vagy mind1...igen mesélte Gozsi.....Remélem majd mi is ütközünk és azt is h akkor nekem is cbr em lesz......
Hali!
Én ismerem Dávidot Most voltunk hétfőn Eger felé motorozni egyet.
Kurvajóóóóó!

Tibo, ezeket feldobhatom a bikepics.com-ra?
Sziasztok!
Azt szeretném mondani hogy most jöttem haza az egyik szalonból néztem egy kis cbr-t!
Sajnos kaptam 3 hónap eltiltást ez hosszu történet pedig most kezdeném a jogsit és ma tudom meg h elkezdhetem-e vagy majd csak utána....ha elkezdhetem akkor lesz cbr125 ha nem akkor majd csak nyár végén valami...szoval remélem h közétek tartozhatok és lesznek barátaim ebból a topikból.....őőő itt valamelyikőtök ismeri a legjobb barátomat Gozsovics Dávidot karcagi srác ha te vagy az akkor válaszolj kérlek.....
Szurkoljatok légyszi h közétek tartozhassak.......
Hali!
Halason megjöttek a cbr-ek 2 piros-fekete és 1 fekete!
bocs a kezelési könyv...leguccsó oldalán van nekem a cöbörö re 100 150 ezret mondtak arra néztem is 1 et
hát elvileg 60ezerig gond nélkül kell üzemelnie.
nekem rxbe most kell új dugó
1 ébként nemtom valamelyik cbr125 ösnek feltünt e hogy a szervízkönyv hátulján 8000 enként ír csak szervízeket ennek ellenére én 4000 esével viszem de nem kell hogy állj vele nekem mondták hogy ha 1-2 1000 el több megy bele az még nem baj
na... végre hallom valamit amit nektek is cserélni kell:)
és dugót meg hengert mikor kell cserélni?:D
nincs benne fojtás. És nem cserélt senki fúvókát.
Egyébként olajat és gyertyát kell 8000-nél cserélni.
Hellotok CBR125-ösök meg mindenki
Olyan kérésem lenne ha valami eltudná küldeni nekem hogy a cbr125 nél 8000km serviznél mit kell csinálni
(táblázat)mert már 2 hete állok a motorral mert szerviz intervallunmba vagyok.
Valamint hol lehet megtalálni a folytást mert az enyém csak 120-at megy max.
Vagy mekkora fuvokát használtok?
sajnos az nagyon fontos,bar igy is 1000 fele dolog tortenhet velunk az utakon,legalabb valamelyest biztositva vagyunk.
én is boardoztam egy időben...

:DDDDDD
Néhány napja láttam hogy Kubában úgy utaznak az emberek a "buszon" , hogy letesznek egy poszdorja-lapot a busz mögé, ráülnek törökülésben, belekapaszkodnak a busz lökhárítójába és huzatják magukat
korival a legjobb amikor huzatod magadat a busz után
Túl drága a BKV, ennyit nem vagyok hajlandó fizetni egy retkes vonaljegyért
pont a Flóriánnál vannak ezek a korlátok
Jéééézusom:)
Én snowboarddal dobtam egy hátast és aznap vettem gerincprotit! Azt mondták az okosok,ha azt nem vettem volna meg,most gurulnék a székkel! Volt róla videó is elég durvára sikerült!
Tegnap deszkával keresztűl szeltem a várost másfél óra alatt A Budaörsi úttól a Flóriántérig. Kicsit lefáradtam a végére, dehát muszáj volt visszaállnom 4kerékre a baleset miatt