Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hogy fostos nem arra a kismacskára szokták mondani amit már mindenki összefogdosott .Valami jobb nevet is kitalálhattál volna magadnak
azért arra kiváncsi lennék hát hangban és szépségben kizárt nézd meg az adatlapját
Ezt minden topickban el fogod mondani? Húzál már innen el!
Vki tehetne be képet a 2007-es CBRről!

-ma bementem, h milyen is lehet, de 1éb okokból nem volt :-(
Meggyőztél kis barátom, én is lecserélem a motorom.....
Ilyen jó érvek, inteligens hozzászólások után nem tud mást tenni az ember, elismeri, Te már igazán nagy motoroscsávó vagy
Nekem is olyan motorjaim vannak, csak nincs jól kitöltve a lapom. És saját tapasztalat, hogy szarok.
Nem vagy te olyan köcsög egyben igazad van de azért 600 asba nem hinném hogy 2t-t vennél
ilyen "motort" nem is akarok :)
most irom le utoljara,hogy milyen motorom van
NS 400 R
CR 500 SM
barmelyik megeszi reggelire a motorodat mindenfele szempontbol (kinezet,hang,gyorsulas,elvezet,...)
en motor kedvelo vagyok...epp ezert szamomra a 4T nem motor,hanem auto.
Figy fostos had döntsék már el ők mijen gépet szeretnek nem te! Ha igy vélekedsz akkor örülj neki hogy neked nem ilyened van ennyi. de nem írok erröl többet. Jah és ha motor kedvelő vagy akkor neked mind1 nek kéne hogy legyen 2t v. 4t hisz mind a kettő motor.
enyém ha nem hajtom 5-5,5 ha hajtva van 7körül
hát érdekes, enyémből nem sikerült 7 nél többet kihozni, de enyém sokat eszik, haver af1e 5-6 között eszik...
Msn-em:bopis@citromail.hu A holnapom konkrétan nem jó, mert délelött iskola délután meg kressz, a hétvége lenne a jó, a részleteket meg MSN-en megbeszéljük.
ok! bopis holnap? vagy hétvégén még vagy 2 cbr-es jo haverom ugyis jönne.msn-ed van?
Valaki megtudná mondani hogy bejáratásnál hány Km után növelhetem a fordulatot?
biztosra kéne és pontosan pls...
fostos4t!
Ha már úgyis ekkora a pofád,neked van egyáltalán motorod,vagy csak te is ilyen kis motor nélküli ugribugri vagy?Nem fikázni,mert lehet hogy neked még ilyen sincs!
mert jol esik fikazni a sok hulyet,aki kidob erre a szarra penzt...ugyanakkor sajnallak is titeket.
Megy valaki a hétvégén nyiradonyra?
Amúgy petii régebben írtad hogyha lessz motorom találkozhatnánk, már megvan a cbr-em úgyhogy majd valamikor összefuthatnánk.
Kedves fostos 4t én 2t párti vagyok imádom a 2t s motorokat de nem fikázom a 4t -t se. Az YBR-t azért irtam hogy kimegy alólam mert olyan kis picsa motor. másrészt ha utálod a 4t-t akkor minek irsz erre a forumra ami a hondásoknak van? cső
Szia majorkai!
2oldallal visszább olvastam hogy Motort keresel!Nekem is van egy eladó CBR-em. Itt találsz róla dolgokat: http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=68502 2személyjel igen jól megy szerintem:D NEkem is olyan 110körül.Megízható és keveset eszik, de megy is...
?
hát jah igaz
öltözz be legközelebb, szar bőr nélküli ujjakkal fogdosni a csajokat...
auh de elestem majd rakok fel vidit
furi nekem ez a kép...
a kormány jobbra van fordítva. elestél ezután? Mert nem tempóbol kanyarodik az biztos, akkor nem ferde a kormány. ez valami lassú körözés lehet.