Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hány km-rel?

Arra vki válaszoljon,. h szélesebb a 2007es, mint az elődei?
Eladó a motorom. link
Vannak 400-as CBR-ek, és 400as VFR-ek. Attól függ, mi tetszik. Sornégy (visít), vagy vénégy (duruzsol). RVF-et is megpróbálhatsz, de sok reményt ne fűzz hozzá, hogy kapsz :)
Igen velem. Megnéztem 400 méteren olyan 110, jó melegben tiszta aszfalton néha kijön a 115 de az időt még mindíg nemtom Ja és én 82kg vagyok szal lehet ettől többel is menni! Az a baj, hogy mindkét végén kereszteződés van és kicsit félek a féktávtól, hogy becsúszok a közepére! 110 felett már mindkét kerék csúszáshatáron van úgy kell fékeznem, de legalább izgis
Régen azt hiszem veled beszéltük, hogy mennyit mész 402-méteren. Megnézted már meddig gyorsulsz fel?
Szerintem az, hogy hogy megy nem évjárat függő, inkább bejáratástól és az az utánni vezetési stílustól függ. 2 személlyel is halad, nekem 100-110-et símán viszi utazóban kivéve ha nagy szembeszél van. Persze lomhább kicsit, de azért odateszi magát! Abszolút megvagyok vele elégedve, nagyon szeretem nagyon egybe van a gép. És az a tudat hogy soha nem fog cserbehagyni, fellülmúlhatatlan. De nem akarom tovább fényezni, remélem Te is saját tapasztalatból rájössz ezekre!
Sziasztok! Én most szeretnék egy ilyen 125ös CBR-t vásárolni. De előtte szeretnék kérdezni tőletek pár dolgot róla. Melyik évjáratot érdemes megvenni? (mert már olvastam h egyik kicsit jobban megy stb, bár lehet ez nem évjáratfüggő) Meg még az hogy kétszeméllyel mik a tapasztalatok? Köszi, előre is a válaszotok. Üdv: Dávid
Jah, ami ami a 250-est illeti CBF, szerintem szép és tartós, csak én nem szeretem a kereklámpás gépeket!
Elszaladtak az indulatok, míg nem voltam itt.

Én nem értek hozzá, de az az idom már túl sok mindenre jó

Kérdés: a 2007-es 125 CBR szélesebb, mint az előde? Nekme nem derült ki, h az lenne.
Aham 4t. Hát mivel nem én vesztem a gépet, hanem apa, és ő azt modta hogy 250-től nem vesz nagyobbat...Majd jól szétnézek a kínálatban, azért lehet jókat találni.
valaki tud valamit erről az idomról, hogy a cbr-en milyen is? http://somogyi.eurofoto.hu/pro...
4tben gondolkodsz? 250es? hááát, én lehet nem vállalnám be. Újabbat nemigen kapsz, a régiek meg már kaptak eleget az élettől. Talán valami 400as inkább...
Még nem tudom, 250-esre gondoltam... majd elválik, először adjam el, még annyira nem nézegettem h milyen a kínálat 250ben. Esetleg van valami javaslatod?
látom unatkozol
ja,de milyenek?ugyanolyan sotetek,mint amilyen te is vagy
mit akarsz venni?
Sziasztok!
Úgy döntöttem hogy megválok szeretett CBR-emtől, mivel nagyobbra akarom cserélni.Jó álapotban megkímélt, 13000km-et futott, vadi uj gumi.Bővebb infó: bmw2005@freemail.hu-s emailcímen. Képeket az adatlapomon talász.
Nekem legalább vannak barátaim
Te tudod...
meg mindig jobb,mint egy szarkupacnak lenni
De attól még buzi maradsz!
(Ne írj vissza, nemvok)
nekem legalabb van
Na jóvan! Nyugodj békében, menj oszt duggd meg a motorod buzi!
kiveve ha KR vagy KX
Kawával megyünk, bár az se gép ugye?