Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd én azt eldöntöm fostalicska....
addig vagy szerencses ember,amig nincs CBR 125-od.
hat keruld el a cbr-t nagy ivben
Tegnap parkoloba körbe körbe tettük le a lábtartot ha vkit érdekel van vidi átküldöm msn-en
Miért nem hagyod abba ezt fosrost vagy mi vagy te...
Én nem védem a cbr-t most meg, mert nekem még nincs meg, de a többiek kiállhatnának érte.
Nemtudom, hogy jössz ahhoz, hogy a cbr fórumon osztod kifelé...még máshol rendben, de ITT?
Mindenki ismer, igaz...MINDENKI UTÁL! Így tovább, írok a modinak, és kitíltanak!
Neved van...az biztos, ezt nem is kétlem! Csak nem mindegy, hogy pozitív vagy negatív jelentésű az a név... A másik meg az, hogy én nem tartom magam olyan nagy valakinek mint például Te szal nekem nem is kell, hogy tudják a nevem, de valahogy az az érzésem, hogy rólam mégis több jót tudnak elmondani, mint Rólad. Szar ügy. Na inkább magadra hagylak a hülyeségeddel együtt és inkább megyek kerülök egyet.
nagyon apro lehet az orom,ami a CBR 125-hoz kotodik. :)
most jottem vissza,egy tok jot motoroztam,es csak szanlak titeket,hogy ezt sosem fogjatok megtapasztalni.
tudod nekem nevem van itt
nem kell kitoltenem a profilomat,hogy mindenki tudja ki vagyok...ellentetben veled...egy vagy a sok 100 kis pocsbol
Ha nekem olyan jó motorom lenne, mint neked, és győzném tankolni, fostos, én biztos motoroznék! Nem pedig a gép elött ülve rontanám el mások eszmecseréjét és tenném tönkre "apró örömünket" !
Én ezt higgyem is el.... na persze. Tudod ha tényleg így lenne akkor legalább válalnád magad, de....
De megnyugodtam...látom nem csak ebben a topicban osztod azt a csöpnyi eszed.
1.nem valami ketkereku jarmuvem van,hanem 2 db MOTOROM
2. 8 eves korom ota motorozok (8-at versenyeztem),szoval kinek is lehet tobb tapasztalata
Látom tudsz olvasni, gratula! Tudod Te is olyan vagy mint a többi kis okoskodó barom, jobb esetben van valami kétkerekű járműve ami talán nem canga és osztja az észt hogy így meg úgy.... motoros tapasztalata meg egyenlő a 0-val.... legalább ha az értelem minimális voltát mutatnád...de nem... Így jártál
miert is?mert nektek nincs motorotok?
magasrol leszarom,hogy mit mondasz
kinotted a DT-t?es ezert vettel egy szarabb motort?sok esz kellett hozza.
Kicsit le vagy maradva kisanyám...
Főleg, ha arra se vagy képes, hogy az adatlapodat legalább RÉSZBEN kitölsd....
Figy, ha nem tudsz értelmes ember módjára viselkedni akkor nem muszáj ide irogatni! Itt eszme- tapasztalatcsere a lényeg nem a fikázás, szal lécci hagyd abba! Kössz
hat, kib&szottul buszke lehet ra,tenyleg,komolyan mondom...csak tudnam hova szarjak,hogy el ne lopjak!
pénteken voltunk bennt a kecskeméti hondánál érdeklődni, hogy hol van a haverom cbr-je már stb .... és kecskeméten vannak már bedobozolva még papírok jönnek rá aztán szerelik össze ővé lesz az 1. cbr125 "07 (fehér-fekete)
Néztem én is...819e

Amúgy a 2007es szélesebb is, vagy csak úgy néz ki?
Csak érdeklődöm...az enyém az, m lötyög a fejemen
Na felkerült a honda.hu-ra az ujnak az ára 820 000 ft....
70es... meg egysmás. miért lenne hangos?
Miszter2T visszatért! Még mindig gázos ahogy viselkedsz!