Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali pingvin01. Csak most látom hogy te hajdú biharba lax! Azon belül merre?
Ez nem az enyém nekem egy 2006-os model van és nekem rendszámos.
Állatul néz ki!

Te is rendszám nélkül nyomod?

-de én tényleg nem szoktam látni ilyeneket szaladgálni

B.
És nincs olyan érzésed, h széthullik a futómű 100nál?

Sztem vmi agyon csapott mocival mehettem...
Értem.

És te bebírsz bújni valahová? Nem kicsi a plexi neked?(magamból kiindulva) Én nem bírtam, de keveslem a sebességét annak mivel én mentem.

És ha pörgeted, akkor neked mennyit eszik a tiéd?

Tudod dönteni rendesen?
Én 190 vagyok háát még nekem egész kényelmes(200km bőven belefér egyseggel...). Én 67Kg vagypok, nekem 130km/h a vége, hátszélben 140km/h
Ahhhaaa...kösz!

Az a helyzet, h én is szerettem volna venni 1 ilyen vasat (keményebbre jelenleg nincs $-m és a 3 L körüli fogysztás az nem mind1+4 ütem :) !)

Még 1 olyat kérdeznék, h hány cm magasak vagytok?

Én olyan 183/73kg. Alattam azt mondták, h eltörpül a gépezet és h*lyén mutatok rajta(javasoltak CBR 1000-t, erre ninkább nem mondtam semmit). Csak nem is igazán látok ilyen kis ari gépeket az uccán rohangálni, tehát viszonyítani sem tudom magam. Mentem 1 kört a cbr-el...malossi henger volt rajta, de csak120km/h és majd szét rázott a technika. Olyan fura volt. Ellenben szerintem könnyű kezelni+a fékek is jók.

B.
Nekem 130km/h a vége.
ma néztem 14-es lánckerékkel még a gyári 18000km-es lánccal kopott hátso lánckerékkel 130-at ment
Üdv mindenkinek!

Új vagyok...

Olyan kérdésem lenne, hogy a 125-ös CBR-eteknek mennyi a végsebessége?

Köszke!

B a l u
Na grat, ügyesen!
ez olyan mint a viccben. Én a TE feleségeddel hahaha.Te az Ö feleségével hahaha.Ö az Én feleségemmel hűűha
zakó, perec topicban megtalálod... :(
Valaki mondja már el mi történt Rockandyvel!?! Mindenesetre jobbulást neki meg a motorjának!
Gratulálok mindenkinek Tyt-től kezdve 50ccm-ig.
...én kaptam egy ötöst angolból!
Grat mndenkinek mindenhez:D és jobbulást! Mi történt? nem találom visszaolvasva
először is, Rockandy motorjának mielőbbi jobbulást, meg hasonló jókat mint amiket Bencce mondott!

Tuningnak grat az A1hez!

50ccmnek meg a cirbihez!

magamnak meg az arrow rendszerhez! :D
Szerncse Bopis hozzászólásának, hogy értesültem a leárazott cbr-ekről! Így hát tegnap voltam is a szalonba, és utánajártunk a dolognak! Ma pedig becseréltük a robogómat egy 06-os cbr 125 R-re! Repsolosra!
A motor uzembehelyezése még várat magára, + az okmányirodába juniuzsra kaptam időpontot....
Szal a neheze már megvan, éshát innentől kezdve én is cbr-esek táborába tartozhatok
Gratula .De óvatosan huzzad neki
sziasztok!

Végre megvan az A1-es jogsim.
most olvastam a dolgokt, jobbulást rocky...
meg jó idegeket az elkövetkező biztosítós, szaladgálós időszakhoz
Nekem a karbin a CO csavaron lett állitva, sportlégszürő meg nincs bene!
Szerintem olyan hű de sokat nem dob a sportlégszürő , csak több koszt enged beezzen a motoron, bár ha lesz pénzem lehet hogy kicserélem , mert kiváncsi vagyok rá!
Érdekelne, hogy aki sportdobot rakott a cbr-jére az a karburátoron állított vagy állítatott valamit, és sportlégszűrőt rakott-e a mociba?
Köszönöm! Láttál volna akkor amikor először ráültem, tíz perc tartós arcizomfeszültség után már zsibadni kezdett az arcom