Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, ez debreceni gyereké volt anno, csak itt a mi kis városunkba csúszott alá egy traktornak kanyarba.
NEm győrbe éett véve a motor? MErt itt volt eg gyreknek egy cbr-je ami töröt volt aztán öszrakta megcsinálta rendesen.
Lejtőn lefelé hátszéllel :D Én láttam CBR-t 140-et menni.. Lejtőn lefe.. csakhogy ott az aprilianak a 160 se okozott komoly gondot :D
RockandyRoll majd ha tudsz rakjál fel videot a motorod hangjárol légyszi, mert kiváncsi vagyok a te dobodal milyen!
Amugy olvastam mi történt, remélem nem lett komolyabb bajod neked, meg a motornak sem! Köcsög autos ezt velem is megprobálták eljátszani már!
Eladó egy Arlen Ness Torsion bőrruha kétrészes (összezippzározható) 50-es méret; váll- könyök/alkar- hát- és térdprotektor, illetve térdkoptató! 4-5 alkalommal volt használva a ruha! Az ára 100.000 forint Ha valakit érdekel az üzenhet emailon njattila@vipmail.hu
Láttom valaki nagyon vigyorog a bukóban! Grat hozzá szép!
Amúgy nem tudjátok mennyi egy honda mágneses tanktáska, meg egy digitális kijelző. még képek:
mentem ma egy cbr 125el:D naked-é van alakítva mert rommá volt törve anno:D crosskormánnyal egész kényelmes. iszonyat jól tilt az nem tetszett benne hogy teljesen behúzott kuplungnál csak egyet enged visszaváltani:S ha kicsit visszábbengedtem vette mindet lefele... mindegyik ilyen? kerékre elég könnyen feljött meg lehet is vele jól így nem csutkakormánnyal:)
itt vannak a képek:
A rendszámot én így helyezném el!
Na gyerekek ma megyek gyakszira holnap pedig vizsga forgalomba
Tettem fel videot a motorom hangjárol. Szerintem szép hangja van!
Akkor úgy néz ki valaki okos volt a hondánál Én kb 1 hónapja voltam a hondába, hogy mennyi a megmaradt darabnak az ára, és akkor még nem engedtek semmit!
Mindenesetre hoolnap bemegyek a szalonba és remélem még meglesz a repsolos cbr.
Aztán atalán összejön a mutatvány A jogsim meg junius előtt nem lesz meg ugyse, mivel az okmányirodába 4.-5.-re kaptam időpontot
már megint hova eljutottunk, csak egy egyszerű rendszám áthelyezésből komplett hátsó lámpa csere, ledes rendszám megvilágító meg a munka mire mindez összejön...
Ezt a lámpát már láttam nem rossz elleményes de nem nekem anyira nem jön be. Valahogy nem a robogókat akom dicsérni de azokon van oylan lámpa aminek a két sarka vagy az alja egy index. MErt ebből a cbr-ből csak ez van. De pl az aprilián két kör alaku a hátsó lámp és az alsó 1 -2 cnti meg az ineex.
a kérdésedre itt a válasz
De amuyg téleg kurva jó
ÉS az index az nem lesz? VAgy kirakod a kezed mint egy babetás? VAgy majd csak enm abszak el....
így lenne a legszebb
Az se rossz , de én a hátsó oldal idomoknál lévő alsó két csavara gondoltam hogy onnan kihozni egy-egy fém lemezkét vagy peddig az utas lábtartojábol kihozni egy-egy fém lemezt és ahoz rögziteni a rendszámot , csak az a baj hogy mindkét esetben lekéne vágni a sárvédöböl azt viszont nem akkarok!
Hát igen....ülltem már rajta, de aeroxnak is kb akkora a kormány, de ez "sportosabb".
iszonyat keskeny volt szerintem...a motor vastagsága még nem is lenne problem de a kormány
Dettó ugyanez...
Azért volt szokatlan mert nem annyira csutka a kormánya? Vagy csak keskeny..?
Én megakartam csinálni olyanra, hogy ülés alatt legyen a rendszám. Szét is szedtem a hátulját. Van egy sejtésem, hogy találsz egy fémlemezkét ott valahol a rendszám megvilágító mögött arra gondolsz fogatásnak? Asszem azon a lemezen van rajta az index is, és hogyha levágnál a sárvédőből akkor az ott pl nagyon csúnya lenne szerintem, ezért nem is csináltuk meg.
180centimagas vagyok 65kiló és iszonyatosanfura volt a kormányt fogni akis ciberén