Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elnézésedet kérem tisztelt Z3, de nem értem tökéletesen amit írtál! Bár sejtem....
(Am milyen magas vagy? kg ? )
Ez most úgy van, hogy mivel benntmaradt a szalonokban egy csomó eddigi cbr ezért levitték az árat 10%-al, hogy jobban vigyék és hogy legyen hely az újaknak, amúgy nagyon el akarják adni őket, ezért még esetleg plussz engedményeket is adnak ha ügyesen kérik, úgyhogy azt kell mondanom hogy a 2007-es ugyanúgy 850 lessz mint tervezték, a régieket meg levitték 695-re vagy menyire...
Amúgy ma ojat motoroztam... még 60-al is élvezet vezetni. amikor elterveztem hogy kéne egy motor eszembe se jutott hogy így megfognak nézni az utcán
Amúgy az MT tényleg szar a köbön hosszútávon, rövidtávon még egész elviselhető...
Mindenki a gyári helyén tartja a rendszámát vagy van valaki aki a cbr-én az ülés alatt?
Mert nézegetem egy ideje hova lehetne rakni az ülés alá lene is neki fogatás!
vszínű hogy igen
egy 125ös bicajt hasonlítasz össze és egy kis 50es szunyogot szerintem elég röhely hogy itt bizonygatni kell hogy a tzr 80felett nem ellenfél
Most néztem a honda.hu-t és láttam valami 1 hónapos akciót, meg hogy cbr-ből 10%-ot elengednek!
Most már csak az a kérdés hogy a 06-os megmaradt darbol enegedik , vagy az ujból?Esetleg mindkettő szériából?
A másik meg hogy ha becserélem a robogóm akkor is lejön e az a 76 000 ft?
Sztem sok különbség nincs ybr és cbr között gyorsulásba! Talán otthagyná a cbr az ybr-t, mert az ybr-en semmi idom, és aerodinamika azon a motorn max álom marad! Meg másabb az áttétel is.....
Erre én is kiváncsi lennék!
Amúgy visszavették a cbr árát 600 akármennyire?
Nekem is így van, de a dob miatt.
Elején lök egy nagyobbat 60ig, 60-tól 70-ig agyhalott és 70tól meg megy végéig....ennyi
hat nemtom .. en ha odahuzom hatosba 6 ezernel (50km /h kb)
akkor nekem 70-73 korul indul meg kb 90 ig
de regen mashogy indult meg nemtom miert van ez igy most
De ezt már modntam is neked, hogy ez csak sajnos látszat....:( Fel van fújva mint egy lufi. Hondáék is csinálhatták volna szerintem, de ők spóroltak az idomokon....

80nál még húzott akkor? A TZR 80után biztos gyengélkedik már
Nem vártam tőle többet, átmeneti sisak volt. Volt is az ilyenekről test, hogy ezek egy szezonra jók, tovább nem!
olyan keskeny mint egy bicaj.ez volt a problem vele főleg tzr után...nézzétek meg...szélesebb a vifer 400nál amúgy nem volt vele problemem.nem gyorsultunk
mennyi lehet egy MT sisak?10 max 15 ezer forint.annyiért ne várjál sokat.

valószínűleg elég szar

bátyám barátjának simsonja van és LIKAI márkájú sisak hozzá.4000 forintért vette a nyíregyházi piacon! nem is a simóa lényeg hanem a márka
Mi az , hogy nem fértél el rajta?
Arni magasabb 190nél és ő is elfér, Ő mondta!
Amúgy gyorsulásra nagyon ottmarad a TZR a CBR-től?
Nem jó márka az MT, egyensen SZAAAAAAAAAAR. Nyugi van oylan sisakom, azóta tudiom, miért kell jó cuccokat venni! (Nem ajánlom!)

Újonnan az akció miatt 695 most a cbr?
Nekem lenni nincs 125 CBR, lakni sem nyugat magyarországon élni
Van valakinek délnyugat magyar országon cbr-e közületek?
cibere aranyos 80nál is van benne nyomaték nem úgy mint a tüzérbe ennyi a különbség kb.meg hogy én a ciberén nem fértem el
Mi így most megvettük a gépet 695E Ft-ért üzembehelyezést a kereskedő állta, az új meg legjobb értesüléseim szerint 850E lessz. Nekem ez a külömség elégé számít. Am meg tudná valaki mondani hogy az MT mennyire számít jó márkának?
kivancsi vok hogy meik meg jobban a cbr v a ybr ?
annyit tok hogy a ybr-t legyorsultam es igy szeretnek kovetkeztetni ..
habar a ybr szarul lett bejaratva ...
Mennyire drága?
Köszönöm!
gyártási évnek 2007 van beírva , de nem olyan mint amilyenre te gondolsz. Jó lenne, dehát kicsit drága lenne.
Ugye nem 2007-es cbr?
Amúgy gratula!
Az enyém sincs azt hiszem, 3500km van benne.
Sőt, az öcsémnek is ilyenje van és az övé is 125-öt megy.
Lehet, hogy van valami +folytás a mienkben? (+valószínűleg más áttétel lehet a tiedben)