Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és 650e Ft irányár!
Sziasztok!

Van egy most májusban 1 éves CBr125r-em kíváló állapotban!
Járműváltás miatt el szeretném adni. Színe narancs/fekete, minden gyári rajta!
Ha valakit érdekel hívjon: (30)967-10-08.
Hívjatok bátran!

Üdv!
Köszönöm!
Képek sajnos csak holnap vagy holnapután lesznek, de annyit megmondok, hogy fekete és nagyon szép Am már az első utunkon hazafeléjövet szembetalálkoztam az első bunkó parasztal, aki úgy velem szemben úgy előzött hogy közben én nagyba jöttem szemben, ha nem húzódok az útpadka szélére rögtön meglett volna az első motorom mellé az első balesetem is...de ezt leszámítva jó utam volt
Pedig jól mondták. Az első 500 km alatt 5000-6000-ig max. Utána pedig fokozatosan növelheted. 1000km után pedig nyélgáz.
Képeket kérünk!

és gratula!
Megvettük a cbr-t,nagyon fasza, megtudná nekem valaki mondani hogy milyen fordulaton érdemes bejáratni? A szalonban azt mondták, hogy 5000-ig pörgethetem, valaki rátudna cáfolni erre, mert így egy kicsit lassú már várom az első szervizelést...
rockandyroll valami elérhetőségett adj légyszi a cbr clubbal kapcsolatban
ugy megy 145-öt hogy nincs szétgyilkolva:D eddig le volt fojtva és 100-nál jobban nem ment ki szedtük a fojtást és 145 enyi!
Amuyg nins valakinek valami eladó frankó nyári zsekije?, Mert ami most van megrohadok benne.
NEm lettem rád ifeg csak tudtam hogy egy aeroxod van aztn nem birom miikor baromságokat beirnak ezerel. De amuy bocsi érte.
folyamánya: úgy ráraknék egy bicikli km-órát
úgy ráülnék arra a motorra hogy megnézzem, tényleg megy e annyit!
Hogy a fenébe megy neked 145-öt a motor?

(Nekem 2004-es van és sík úton, szélcsenben 125-nél többet sosem ment. 5ösben 115-nél már közel vagyok a piroshoz, 6-osban elmegy 120-125-ig.
Erősebb hátszélben, vagy lejtőn 132 körül 10000ret forgott 6osban.)
Bocs még akkor keltem fel
"kb 10 honapja van nálam" olvasd el ujra bazeg nem tölti fel a képet
igy kéne megcsinálni vki nem tudja h lehetne megemelni a hátulját kicsit?
10 nap alatt 11000km?
Nekem is tegnap lett meg a 18.000km kb 10 honapja van nálam és akko vettem 7000-el csak nekem másfél éves lesz most
RockandyRoll tudnál adni elérhetőséget? cbr-clubhoz szeretnék csatlakozni.
Mért lettél olyan ideg rám délután? Írtam amúgy valami rosszat?
Hát oké 13000 Ezt nem vettem észre de ingen nyomom hidegbe 10 fokba az már melegnem számít de mentem most egész télen olyan 0 fok alatt is mert hát hidegebe nem volt lehetőségem hidegebe. De persze csak megfelelő ruhában nem farmerba.
én tudom
Okosfijú és noltam a 13000. hozzászóló és csak megjegyeztem.
Amúgy tisztellek és becsüllek hogy 10fokban is motorozol!
Hát nekem merhára nem jön be amyug az a 13000.es szám az a kilóméter akar lenni? NEkem ma volt meg a 23000 napi 45 km az alap ami bele rakok amint regel van egy 10 fok.