Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus mi bajod van? Mondtam valami rosszat?! Amúgy meg szerintem többet tudok a cbr-ről mint pár tulajdonosa....
De nemtom mi bajod van. (Méghogy az aerox szar... )
13000.
Most Dávid téged kérdezetlek? MArhára nem amedig csak te is zümőgsz egy szar aeroxal addig nem tudhatsz semmit a cbr-ekről.
Nem volt baja mondta nekem. Csak lassan kellesz bele tankolni, mert mikor megvette akkor teletankolta és már fogyóban van
Mi ez ha nem megbízhatóság...
Amuyg volt vele malamiylen probléma ilyen sok kilóméter alatt vagy csak tankoltad és huztad a gázt? VAygis hát nem sok kilométer de fél év alat elég húzós szám.
CSá Arni hova jársz te aazl a gépel hogy ennyi enne a km már?
Csocsesz! Én ma léptem át a 18000km-ert És kb fél éves a gép
azért kösz
Nem tudom.
pingvin nem tudod Rockandyroli elérhetőségét?
145km6h nál 10500-at forgot a gép és 2005-ös évjárat, német országból hoztuk és le volt fojtva a moci 100-ra 100 nál nem ment jobban elvittem szervizbe kiszedték belőle az elektronikus fojtást és igy megy 145-öt de nem szoktam enyivel menni vele mert kimélem 100-120 az utazom
Hány ezres fordulaton ment 145km/h-át.
nyaha haverom tegnap rendelte meg az új cbr-t már úton van fekete 07es cbr, jún. első heteibe megyünk majd át venni ...... remélem azért elég normálisan nézz ki a motor ha ennyi pénzt költ rá
145km/h-t mentél vele?grat!
Milyne évjárat?
hello! van itt közületek somogy vagy baranya megyei cbr 125-ös motoros emberke?

ha igen irjatok! nekem is van 1 cbr 125-ösöm 3 hette vettem megy mint állat 7ezer kilométer van benne. 145km/h a vége

Rockandyrolli felvettelek msn-re mert szeretnék belépni a cbr-cluba majd irj vissza ezügybe előre is köszi!
Nekem már 13850km körül van benne. Télen is használtam mivel nem volt hó. Semmi különöset nem vettem észre. Kicsit lassabban melegedett fel, de ez ugye a hideg miatt természetes. Ugyan úgy viselkedett.
Ma 11 elött Kiskunhalason a kopolyai úti kereszteződéssel szemben a bolt elött láttam egy piros CBR-t egy hölgy soförrel, esetleg itt van az illető?
Hidegben nem szoktam vele menni.Egyébként az adataim közt ott van a motoról kép.
Hát az nem sok senkinek sincs valami sok kilómétres gépe? A hidegbe hogy viselkedik a gép vagy nem mész hidegbe?
5300kilóméter van benne.
Az a kép amitt feltettem nem az én motorom látható rajta, de az enyém is narancssárga.
Ajnye ez fra na mindegy. Amuyg az a narancssárga a tied? NAgyon szép. Hány kilómétert van a gépbe? Amuyg van oylan aki használta márrendeszeresen hidegbe is oylan 0 fok körül?
65kg vagyok.
ez hogy sikerült? Mindenki azt mondja hogy oyan 130 nál megtorpan egy pcit de azért leforogja a 140-et. Hány kiló vagy?
Nekem 130 volt a legvége.
HEllo pingvin csak 130-at ment végre? Az volt a leges legvége?
130km/h volt a vége.