Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt jól megmondta...

"andyka

cbr125 jobban megy, +20 kmhval, és 35 kiloval könnyebb. de tökre nemhasonlit egy motorhoz, nekem speciel nem is tetszik. biciklifiling, bár akinek ez jön be, annak ez jön be, saját izlése, és valoszinü ésszerü döntése is. van akinek számit a fogyasztás, és azmellett a legfürgébbnek kell lennie, annak ellenére hogy csunya kicsit a gép... a gtröl nemlehet elmondani hogy csunya... az mondja rá hogy az, aki alapbol nemcsipi a naked mocikat. a gt kétszer nagyobb a cbr-nél, kétszer több anyag is van benne. és azse elhanyagolhato, hogyha megboritasz egy cbrt, akkor törik rajta pár dolog, és a honda nem arrol hires hogy olcson adja az alkatrészeket a motorjaihoz. hyosungnak az alkatrészárai meg holvannak... sehol a hondáéhoz képest. egy kis utánajárást igényel, és átgondolást. ugyis végül azt választod ami neked a legjobban tetszik, és nem azt amit más mond neked. mert mindneki kicsit a saját motorját szereti jobban... énis. én hülyén néztem ki a cbren a 168as magasságommal, mint egy 24es biciklin..."
Ennek már van egy motor alakja, azt kell tudni róla hogy V motoros, és 60 rugóval drágább mint a cbr, és van a hátsó ülés alatt csomagtartó, amugy a cbr-nek van? De ezzel csak az a baja hogy 110 a vége!! ----ezt nem a honda fikázására irtam
Ja, de nem vagyok biztos ezebe a 125-ösökbe,mer ami gyors az 2T, ami pedig 1000 000 legalább, ha 4T akko meg lassu, vagy ha jól is megy akkor meg kinézetre nem jó! teszek fel majd képet gy 4T 125-ösröl ami kinézetre meg eröre veri a cbrt, de a sulya miatt nem és ezért csak 110-et megy!!
Majd talán egyszer. Nagyon jól fog szolgálni ez a kis 125ös is.
Vagy 650ccm re vagy már hayabusa méretben 1300 ccm ja az 1000ccm név már foglalt
Sőt lehet, hogy rögtön 600ccm-re váltasz.
eléggé valoszinü de kitudja lehet hogy nem jön össze a 125-re váltás és akko érvénybe marad a nevem!!
És akkor majd megváltoztatod a neved 125ccm -re???
Vegyél csak. De nem tudom, lehet nekem cbr-em lesz de az még 1 évmulva lesz csak, de vannak még szép motorok azé megnézek pár márkát!!
Ne hallgass a 2ütemre. Ő csak rontja itt a levegőt! Én most fogok ilyet venni.
Létrehoztam egy uj topikot!! Benelli Csak megnézném hogy mennyire terjedt ez a márka magy mennyire népszerű!!!
Ha szeretnel egy lassabb motort,mint az 50-es NSR-ed,csak vegyel.
Szevasztok!!
50 es NSR em van és már nagyon sokmindent hallottam a cbr 125ről de elsőkézből még semmit ugyh kiváncsi lennék h igazak e amit a teljesítményéről hallottam h nem túl kielégítő a 4 ütem miatt. Kül nekem nagyon bejön és jövőre szeretnék nagyobbat és gondolkozom a cbr 125 ön is... Ilyen végsebességre, gyorsulásra lennék kiváncsi plz! THX! byezzz
ha 30%-os tamogatassal 50,akkor 75 pont.
Elég sok! Egyik oldalon láttam most egy olyat hogy valami 30% állami támogatással csak 50körül van. Utána fogok érdeklődni, mert ezen a héten már lehet hogy el fogom kezdeni.
70-80
Mennyibe kerül most egy A1 vagy A korlátozott jogsi?
BENZINT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igazad van, elég ezekből az álmodozásokból, amíg nincs rá pénzem, inkább a maradékból is tankolok és örülök annak amilyen van (mármint a motornak)!!! !
Gyönyörű a motorod, mintha az enyémet látnám (nekem is ilyen fényezésű) !
Szerintem menjünk át a 2ütemv4-re,mert felnyomnak mindjárt a moderátornak tudod ez CBR125...
Na jó nemkell mindent szo szerint venni....de tartosan nem szereti az üvegelést.
nem megy??? 50-es 4T robikat odaveri ha ki van tisztitva.
Anno amikor versenyeztem az NSR 50-essel tesomnak Babettaja volt es a Kecskemeti Go-Kart palya celegyenesenek csak a vegen tudtam elmenni neki ugy 70-nel.
a kis rasszista