Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked mennyi volt a max. ami kijött belőle végre?
Bocs,de nem sikerült képet csatolni.
Majdnem ilyen az enyém!
Nem tennél fel pár képet a motorodról? Kináncsi lennék rá!
Okés, ha majd jössz szólj, vagy msn-en vegyél fel akár.
Cbracing vmikor elmennenk haverokkal nyiregyre mehetnenk mocizni eggyutt :)
És akkor 850 lesz az ára? Engem eléggé zavar hogy a tavalyi megmaradt modellért, ami egy évig ott állt a kereskedésbe még az eredeti árát kérik. Ez nem valami vásárlófogó magatartás sztem! Ha csak abbol indulunk ki hogy még oda is viszem szervízbe akkor is 680 000 ft körül lenne a reális ár! Tavaly lazán lenyomták egy 100-assal az árát a megmaradt modelleknek.
Halisztok! Van itt valaki, akinek egy sárga CBR-e van, és ma reggel fél8 körül a Szerémi soron ment?
nem tudom láttátok e a CBR 125 új marketingpromócióját... Pl. az ehavi MotoMix hátulján meg lehet nézni!

én elbőgném magam ha így reklámoznák a motoromat :) De úgylátszik a célpiac meghatároz mindent!
először félre néztem és azt hittem 13000. leszek
de elnéztem, és összezavarodtam, tök ciki
úristen úristen úristen!
köszke
12960. vagy
Kiskunhalason az Iron Motors-nál, de ők kapnak az első 20 darabból, szóval mindenhova kb akkor érkezik meg, de nem biztos teljesen az időpont, pesten mondták nekik.
12560. hozzászóló!
vagyok
Én
Melyik kereskedés? Melyik megye?
hondások azt mondták, hogy állítólag már kedden-szerdán megérkeznek az új CBR 125 R-ek!
azért mert most hétvégémet az énektanár cseszte el a következőn szintén nem leszek itthon szóval...de majd megyek
pedig az innova az király gép
Z3,
most jut eszembe hogy miért nem mész az Euroringre pályázni? Ott nincs ccm alsóhatár. Legalábbis már többször láttam 50-est karistolni az Örkényi pályán.