Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne is vegyél!én egyszer láttam egy honda dio-t hááát... .
jaja, kicsit furi hogy úgy beszéltek a gumi-márkákról mintha csak egyfajta gumit készítenének
kb. mintha azt mondanám, hogy: "Egyszer kipróbáltam a Honda Innovát. Na az egy szar, teljesen alkalmatlan versenypályára. Tehát a Hondák mind alkalmatlanok pályára ezért inkáb nem is veszek 600RR-t."
tuning az MT75 túragumi!azt fölkéne akasztani aki ilyet rak egy sportmotorra!ennyi...
így igaz...de ha télleg az enyém lesz és majd már alig lesz profilja,megkaphatod
Jó ez így falura!
akkor én mit fogok megvenni? mindegy, most úgyis bőrcuccra kell a lóvé.
pontosan azt szeretném,ha minden igaz,lehet ma föl is teszi a motoromra
ugye nem azt akarod megvenni amit a Ricsi árul? (mert azt én szeretném megvenni tartaléknak )
nagyon-nagyon jó gumi. Hétvégén azért lábtartót karcolgattam rendesen de egyszer nem csúszott meg kanyarban. Féktávokon visszaváltásnál ugyan riszálta a motor a seggét de az az én hibám, mert nem tudok fínomabban sebességet váltani
Esőben se para, elég az a minta ami rajta van.
tudok olcsón 90%os gumikat nekem a metzeler 110/70es 12ezerben volt
ja hallottam hírét, hogy földút ment oda:) király lehetett. én most 7végén akarok menni csak nem tudtam még átgumizni...:S pénteken el kéne intéznem, csak a qrva munka miatt egyszerűen képtelen vagyok. én a sikánt imádom
Száguldozó sajna csak kép készült :(
michelin volt 1 napig első nap mikor meg lett a jogsi eldurrant és oda hátra ment egy pirelli ami folyton csúszott, elől bridgeston volt de öreg volt és cserélni kellett. Akkor jött előre egy mitas ami nagy gané .. hátra pedig dunlop ami nagyon jó és most pedig hátul metzeler van a dunlop helyett :) ami nagyon tetszik isten gumi
Rocky! Mondta Ricsi hogy fel lett neked hátra téve egy rennsport,jó gumma? Elvileg nekem is az lesz elől
bencce,
vasárnap végül a Kakucsring helyett az Euroringre mentünk, mert ez a Kakucsring finoman szólva sem az a klasszikus értelemben vett versenypálya de gokartozni biztos nagyon faxa rajta.
Eringen egész jól elvoltunk. Nem voltak sokan. Valooo is nagyon belejött a témába. Két R1-essel fogócskázott egy jó darabig. Én pedig csak egyszer sokaltam be egy kanyarban (nyírtam egy kis füvet ) és a sikánt is végre kezdem érezni, szóval lassan már az időmre is kezdek kíváncsi lenni
... h mondhatsz oyan gumiról véleményt amit eddig csak a superbike magazinban láttál max?
nme volt rajta légszűrő?az jó!
Tapasztalat? Motoros talirol videó is készült vagy csak képek?
pirelli egy fos ................ csúszik mint az atom ..... metzeler, dunlop, bridgeston, michelin a jó
Hát öregecske már a motor is meg amikor még ezt mértük(haver jött melettem dt-vel)akkor nem volt rajta légszürő és sok levegöt és benzint fogyasztott, nem tuddot rendesen felpörögni, mert csak kb 6ezret pörgöt 10 helyet . Meg ez már egy 19 éves motor ami már azért kapott rendesen.
Száguldozó!amit írtál hogy a derbinek 51km/a vége az azért van mert már annnyira lerobbant állapotban van, vagy mert azért mert olyan régi ?
Ez van csoró vagyok, kész!
Ilyet tuddot hozni az iteni gumis és ennyibe került na!
Sziasztok!

Tegnap láttunk többször fel-alá furikázni két kis CBR-t Iszkaszentgyörgy-Moha-Sárkeresztes útvonalon.
Az egyik Repsolos volt, a másik ha jól emlékszem piros. Mindkét motoros hosszú hajú volt. Nem ismerősök?
dingo...amit apriliaaf1em felrakott videot abban ő is látható fekete mitoja van
Én is csak dicsérni tudom a pirellit, egyszer nem csúszott még meg (mármint kanyarban). Szóval tényleg pirelli a legjobb
Egyébként ki az a "Bazs" ?