Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.youtube.com/watch?v...
ez a videó
májsu végét mondtak, de bemegyek a héten megkérdezni
Sracok, ma nemmegy senki gurulni?
nem,nem lesz
Hello!
Egy eléggé hülye kérdés, de attól lehet valami baja az első féknek, vagy valamely részének, hogy álló helyzetben iszonyúan belekapaszkodtam/behúztam? (Majdnem eldőltem parkolásnál, aztán a kezem épp a fékkaron volt.)
Erre a gépre mennyit költhetek!
hát azt az elsővillát egy 50es speedbe se tenném bele olyan kis vékonyka:) de amugy helyes.
nemtudom ezeka képek voltak-e fent,most akadtam rá,de megtetszettek,jó nézni hogy egyesek mennyit birnak foglalkozni egy ekkorka géppel,fene tudja megéri-e de nagyon pofás:)
Ez se rossz!
ötletes,és nem is nehéz meló(sztem) amugy télleg az a motor kapna vmi korrektebb lengővillát nem azt a zártszelvényt,már attól is pofásabban nézne ki
Egy motorkerékpár
CBR 150 R kissé átalakítva. Kapott komoly futóművet.

ez milyen komoly kép!
ez mi?
Egy ilyet elfogadnék!
a videót nem találom

Tibo, és a Tied mikor érkezik meg? Leelőlegezted és nem mondtak semmit?
A német cbr125.de oldalon a fórumban az egyik gyereknek megjött a fekete 07es CBRje. Nézzetek el oda, van egy kis videója is.
képzeljétek meglett a kulcs a parázsba elégve a müanyagnak anniy, de a vas megvan és van cbr az új kulcs 7550 ft rádobták a tűzre a szeméttel 1 üt de megtaláltam a parázsba
Sziasztok!
Az a beszitálás mitől is van pontosabban? Már én is tapasztaltam de nem tudom hogy miért? NEm tapad eléggé az első gumi?
Jaja, elsőosztályú a cucc! Szeressük. Egy bibi van vele. Amit a Rennsport simán lenyel azt az első, még gyári gumi, már nem. Gyakran megcsúszik az első gumi a hírtelen ráborításoknál és beszitál a kormány. le kellene cserélni az első gumit is.
A kép még 1x :)
Dunlop D207-es 110/70 17 es gumi eladó! Ár 10000 pénz!
Jah és van még 1 Metzeler Rennsport 110/70 17-es gumi is, szintén 10000 pénz! Erről a gumiról Rocky tud infót is adni! Ugye hogy jó áru?!

Elérhetőség: 06308519052
A kép lemaradt, mert szar az egész! Na még egyszer!
Már nem először mondták ezt az ötletet!
Itt egy kép illusztrációként! (Tyt és a talicska. Dokyra várva a ház bajáratánál, kiírva hogy KTM ---a köv. motorod :D)
Hangsúlyozom, A KÉP CSAK ILLUSZTRÁCIÓ!