Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beleülsz, én meg áttollak mindenen. így jó ?:D
hát max áttolni tudnám mindenen nem átmenni vele! nem ugyanaz
talicskát!
azzal átmehetsz mindenen!
énis elhagytam már az egyiket. szívás volt, mert nagyon messze voltam otthontól és esett az eső. Én meg kint álltam a zuhogó esőben és kerestem a fűben hogy hol ejthettem el Végül föladtam és megkértem öcsémet hogy pattanjon autóba és hozza el a pótkulcsot.

Mennyibe kerül egy kulcs hozzá? Nekem a szalonban 3000-et mondtak, de nem tudta pontosan a srác.
okosan, amúgy el lehet MSN-en max elmodnom
és hogy indítod be?
az nélkül is tud menni csak tudni kell hogyan kell beindítani
Szarügy
képzeljétek hogy jártam nincs kulcs a motorhoz mind a 2 őt elhagytam és rendeltem újjat ekkora szívást
Szerintem azért mert a hengerböl 2ő kipufogó nyilás jön ki (kétleömlő) legalábbis tesom 600as 1hengeresén is 2ő leomlő van, jó azon 1 dob van, de a KTM lc4-en 2leömlö 2dob van. Gondolom azért hogy gyorsabban tudjon távozni a kipufogó füst a gépből.
én az a fajta tipus vagyok aki szeret átmenni mindenen és ezért nem nagyon jöhet szóba nálam gyorsasági! (( a CBR rel is voltam ám terepen CBRracing te tudod hol van a kabalás! na ott megmászta a baszott nagy dombot a gép ))

ha meg aszfalt akkor supermoto

na jó azért elfogadnám és a 600 RR -t is ha nagyon ide akarnák adni nekem
azért szerintem egy 600-as cbr-t nem lehet csak úgy elintézni, hogy egyenesbe húzod neki, meg kanyarodsz. Én inkább maradok aszfalton, ezért is ajánlom mindenkinek a speed motorokat.
annyim nincs! meg a gyorsaságival mit csináljak? egyenebe húzod meg kanyarodsz azt ennyi

de egy endúróval ezeken felül ugrathatsz meg minden jót csinálhatsz és kanyargós úton ahol nem tudsz 120 fölé gyorsulni hidd el cross gumival is megfogja a CBR -t
cbr600rr-t ajánlom figyelmedbe
Vegyél levegőt! Az nem árt az egészségnek
jaja
áá egész nap csak azon agyalok mit vegyek!
a körülöttem élők már rosszul vannak tőlem
de nem tom mit vegyek!
annyira tanácstalan vagyok mint még sose
nem kell neki az biztos
semmi gond hát akár az is de akartam csinálni egy videót a városban ahogy dzsalok a kocsik között meg azt vártam hogy végre essen az eső és a vizes uton csusztatgassan de hát ugye pont azon az esős délután vitték el...
ilyen az én szerencsém

nem baj a Huskynak (( ha sikerül megvennem! nem kéne elkiabálni )) nem kell majd vizes beton hogy rakja a seggét gázra
Netán egy numera?
Bocsi vicceltem, te is tudod.
köfi
amúgy még lett volna tervem a CBR rel szóval kicsit bánom hogy eladtam!
Az a lányeg, h kanyarban ne érjed le a lábfejed! mindegy hogyan, tedd a nyakadba, vagy a tankra, MINDEGY! Csak ne LÓgazzzzssssd! Na Bye
hát igen de a 48 as tappancsomat nem vmi egyszerű úgy tartani hogy ne spicceljek komoly fájdalommal meg görccsel jár ha sokáig ugy van! legalábbis nekem
Akkor okés van! Ticcelet
Csak azért, mert úgy lehordtál engem, és már gondoltam írok, hogy nem egy türhővel van dolgod
Na éjt! Béka
a múlt héten sikrült letennem pont azelőtt hogy elvitték!
többször nem is mertem megpróbálni mert megcsúszott az első! kerék és majdnem leállt a szivem ogy megijedtem hogy öszetöröm de végül mentettem amúgy ha 40 fokos aszfalt lett volna alattam akkor biztos többször is összejött volna