Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem én miről van szó te!semmi gáz nincs ha rosszul tartja és leér mert fölhúzhatja
nem akad az be... nekem nem akadt be de azóta megtanultam hogy spickell meg minden... jóéjt
köszike! megtaláltam!
Bazz ne legyél már láma! Tőled többet vártam volna...
Na de elmondom! Kanyarodott, és lógatta a lábát (ezt ne úgy értsd ha letette vagy ilyenek, hanem h fel kell feszíteni és ne spiccbe legyen)
És ha akarsz majrécsíkot tüntetni, akkor kell erre figyelni, mert beakad, oszt hoppá van.
Remélem bírtál követni, meg azt is, hogy többet nem fogok Benned csalódni
lóg a lábad?a lábadnak mi köze a majrécsíkhoz? semmi...
Haverom volt hungaroring sulin, és ott mondták, hogy ha lóg a lábad az kifejezetten ROSSZ
szal csak óvatosan a majrécsíktüntetéssel
én nem akarok bele vau de pár helyről (megbízható forrás szvsz) azt hallottam hogy a lábtartó akkor ér le amikor a gumi szélén jársz...TZRen ezt tapasztalétam is.a legesleges leguccsó pillanatban ér le... (Attila ez arra nem vonatkozik aki feljebb rakja ) a cipőd meg úgyis tudpod koptatni ha egyenesen mész csak szarul kell hozzá tartani a lábat nem láttalak még motorozni nem akarlak kritizálni csak gondoltam megosztom
endurocross
Jó, ehhez gratulálok...DE! Egy kérdésem maradt! A lábtartód ért le?
na hajrá! szedjétek szétfelé hadd szóljon a puff
melyik topikba szokott irogatni?
na de ki mondta hogy csak húztam neki? döntögettem én ne aggódjál volt hogy 22 től hajnalig 4 ig csak mászkáltam az üres utakon a városban + spár parkolóban és tesztelgettem meddig birom ledönteni! a cipőm széle szarrá van menve mert állandóan leért! ((most vehetek egy ujjat pedig semmi baja nem vót )) de hidd el már nem tudott élvezetet nyujtani az utolsó napokban

az ipari parkban volt a legjobb mert ott ugye este 10 től reggel 6 ig szinte semmi forgalom és a körforgalomba vagy 100 szor mentem körbe-körbe kettesbe ráncigálva a gázt hogy folyamatosan csússzon a segge a végére már kajak szédültem
Cső Doky. Ma vágtuk szét és kiszedtünk belőle mindent Utánna vissza is hegesztettük faszányosan, csak még benne maradt a végébe az a vékony cső (hangtompító) és így még nem az igazi De majd holnap kiszedem valahogy belőle és remélem jó lessz
Szeva!
Doky! Keresd meg a fórumon kishapsit, ha jól tudom (elég valószínű) neki ugyanilyen gépe volt. Biztos tudsz tőle kérdezni.
Üdv!
Én úgy hallotam nem tudom hogy igaz vagy sem.. De azér megozstom állítólag ha két kipuff van jobban megy mert gyorsabban vezeti ki a kipuf gázt... De nem tom hogy iagz-e én nem hiszek benne... De kitudja... Vki aki jobban ért hozzá Ő majd bizti megmondja;-)
Nem akarlak megbántani, de most először nem értek veled egyet...
Nem az a "kimotorozás", hogy húzod neki. Döntögetni hasonlók? Hol itt a művészet, kérdem én?
ha valaki ért hozzá akkor igazán elmondhatná hogy egy egyhengeresen miért van két dob?!?!?
hopp bmpt ne mengedi feltölteni?
ugyanigy néz ki a kiszemeltem
azért mert épp kellett egy motor amivel elmegyek A ból B be és gondoltam megveszem elmászkálgatok vele aztán ha jön a szezon akkor veszek egy másikat
ZH ? öö hát izé 1 es majd kijavitom ha lesz időm tanulni de most a hirdetéseket bámulom egész nap mert nem tom eldönteni mi legyen a következő motorom
egy kicsit lehet túloztam ne féjj pörgettem én de tényleg nem volt meg benne az az erő amit vártam volna! lehet az a baj hogy hozzászokott még régen a szervezetem a power szelepes magas fordulaton megindulok mint az állat dologhoz és ebben ez sajna nem volt meg
amúgy jó kis moci volt
de ha ezt így gondolod akkor miért volt 125-ös cbr-ed? Én mondjuk ezt a benzinnel megy nem jogsival közhelyt nem szeretem mert elég ha egyszer rendesen elkapnak akkor csúnyán megszivathatnak.
az meg a másik hogy én azt szeretem ha a dolgoknak folyamata van, biztos előfordul hogy valaki a motoros pályafutását egy nagymotorral kezdi de sztem nem egészséges... egyébként abban támogatlak hogy ha már tudsz motorozni akkor tényleg át kell ülni nagyra én is így tervezem...
Egyébként milyen lett a ZH?
fél óráig...
Hát kétszeméllyel tényleg nagyon gyengusz a kicsike, de én is szoktam vinni bnőmet 90-100-al elmotorozgatunk, és hát azért 80-nál ha nagyon pörgeted még akár 3-ik is visszarakhattad volna ,de negyedikbe nem hinném hogy fél percig tartott volna.
bopis!
-A1 jogsival cbr 600-ast vezetni : a motor benzinnel megy nem jogsival! amúgy vezettem fél évig jogsi nélkül 36 lovas paripát és szerintem a jogsi dologgal nem sokan törődnek (ez persze nem követendő példa)
-cbr 600-on megtanulni motorozni : nem egy embernek sikerült a mutatvány, van akinek Hayabusával kezdődött a motorozás
-16-20 évesen iskola, érettségi mellett etetni egy cbr 600-t : ebbe mi a lehetetlen?
utánna próbáld meg ezeket egy cbr 125-el és FEEL THE DIFFERENCE : megpróbáltam! és éreztem a különbséget ne félj! főleg mikor csajossal mögöttem fél óráig előztem egy 80 al döcögő kocsit


ne értsd félre a dolgokat nem kötekedni akarok én csak elmondtam a véleményemet! ennyi pénzből olyan űberfasza állapotú nagymort veszel hogy beszarsz! de te tudod