Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tudom...én abból indulok ki hogy Bazs egy csomószor mondja a parkolóba is hogy hopp megcsuszott a motor (dunlop d208 felmelegítve ofkorsz) pedig még van majréja...nekem meg nem csúszik meg szóval szerintem pirelli 4ever
bristont nem akartam írni!
A pirelli tényleg nagyon jó, de még a briston, dunlop, metzeler, bridgestone, michelin is a legjobb márkák.
Csak megjegyzem, h nekem az aeroxra 12 egy gumi
Szóval Száguldozó Te egy sóher vagy (vicceltem persze )
De én Pirellit ( Supercorsa Pro SC2) vagy Bridgestone BT 002 PRO -t vennék legszívesebben
(nem is árulnak ilyen kicsi méreteket belőlük ha jól tudom...)
tényleg nem
akkor gondolom, hogy a metzeler-t ismered
megne kérdezzétek hogy mért
azt nem ismerem vegyen mindenki pirellit
nem tudom milyen gumi van rajta gyárilag....de ha már csere akkor pirellire vagy dunlopra...
Most kezdjen el mindenki sznoboskodni, aztán vegyen mindenki 27-ért metzellert?
Én se akarok spórolni DE ez a gyári gumi akkor sem ér 26-28ezret Ez azért egy kicsit sok!
mondjuk én maradnék a pirellinél...
Én nem sporolok, nekem 18 ezer volt elöre-hátra a gumi ! vagy az sporolásnak számit?
azt ne mondjátok hogy gumin sporoltok...
Nekem valami Kings Tire van rajta . Ismeri valaki ezt a márkát?
szerintetek egy DUNLOP 120/70-es kb 90%-os gumi megér 5000-ret?
Én is ezt mondom! Hogy a picsába van képük egy ilyen (kis) gumiért elkérni annyi pénzt
Nem. Én nem akarok nagyobbat csak nincs pénzem a gyárira(26-28ropi) ezért muszáj nagyobbat. Mert tudok continental 100/80as gumit egy tizesér. Hátra meg menne akkor egy 120/70es.
Simán rá megy és nem akad bele a sárvédöbe!
Nekem is 100/80-as van elöl hátul meg 110/80-as!
Azt a kínai fost? szerintem szivatnak a kereskedők. Nem lehet ilyen drága az a trágya. 10ezret se ér, nem hogy 30-at 25-ért 120-as, márkás igazi gumit is lehet már kapni. Ezt a pofátlanságot
elölre ugyanakkora gumit akarsz rakni, mint hátul van?
Erre én is rájöttem, de egyszerűen sehol se találtam a gyári mérettel megegyező gumit A gyári gumma meg valami 26-28ezer péz
Vagy azt nem tudná valaki megmondani hogy hol tudnák 80as vagy 90es első gumit venni? A gyári gumilyát nagyon borsos áron adják
felesleges...
Helóka mindenkinek.
Valaki nem tudja hogy a kis cbr első kerekére rámegy e egy 100/80-as gumma? És vajon beleérne a sárvédőbe?
Ah de király! Meg ahogy kapcsolgatja a lámpákat
SZééééép!