Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el kezdetnek bőven jó.90-100 UTAZÓ ELÉG,AUTÓPÁLYÁRA MEG ÚGY SE EZZEL MEGY AZ EMBER.:)
Szerintem itt vagyunk egy páran akiknek valószínű azért van 125-ös cbr-e mert nem lehet nagyobb, most hogyha nekem is lenne A-s jogsim nem valószínű, hogy ebből a 800-ból ezt vettem volna.
doky próbaálj meg:
-A1 jogsival cbr 600-ast vezetni
-cbr 600-on megtanulni motorozni
-16-20 évesen iskola, érettségi mellett etetni egy cbr 600-t
utánna próbáld meg ezeket egy cbr 125-el és FEEL THE DIFFERENCE
amúgy egyáltalán nem lettem semmi ellenes de ha lenne 800 am akkor biztos nem egy 13 lovas mocit venék belőle hanem a legrosszabb esetben is egy két éves GS 500 as Suzukát vagy amit belinkeltem. De persze ez csak az én szubjektiv véleményem!
bocs de elgurult a gyógyszerem
Nézd,a km órák alapból csalnak többé-kevésbé.
Pár hónapja a Motorshow1-ben a ZZR 1400 NEM MENT BEMÉRVE 290-ET !
És ha megfigyelted a külföldi motor-teszt végsebességméréseket mindíg "trafipax"-al csinálják.
Pl.az új MV 312-nél hangsúlyozták is ,hogy TÉNYLEGESEN 312KM/H a vége,nem óra szerint.
Nem nézztem még.
inkább mi az h nagyobb gumi? mert ha felnit mondasz akkor még ok, de h a guminak ehhez mi köze van, max pár cm-t változhaz a gumi kerülete amitől nagy eltérést nem fogsz tapasztalni. felnivel már valóban lehet csalni, főleg ha kisebbet teszel rá, de ki az aki kisebb felnit akarna?
Az enyém full gyári!
402 méteren nézted már, hogy meddig gyorsult fel?
Nagyon cbr ellenes lettél ahogy az utóbbi hozzászólásaidat nézem
És a tied full gyári?
tudod hogy van?

ugy hogy abból a pénzből amit CBR re szánnál vehetsz egy GSX-R 600 ast a gép ami menni is fog mint a hülye!
a 25 öst egy-két hónap alatt kimotoroznád még ha az első motorod is lesz
Top Speed 130km/h legalábis az enyémnek.Gorsulás 0-100km/h:9,6s
Bocs hogyha hülyeséget mondtam, de akkor légyszíves magyarázd el nekünk, hogy mégis miként csalhal egy cbr órája
Bocsi ez lemaradt!
Standing ¼ Mile
19.9 sec

Top Speed
112.7 km/h
Egy 13le-s motor szerintem nem tud annyit ténylegesen(nme óra szerint!).
A Honda 115km/h-t ad meg.
Engine :

Liquid-cooled 4-stroke 2-valve SOHC single
Engine Size :

124.7cc
Gearbox :

6 speed
Max. Power :

13 bhp at 10,000 rpm
de megy 140et?
nem tudja valaki, hogy hogyisvanez a 10%-os árcsökentés, mert ha az új ára gyárilag 850 akkor az kedvezménnyel 765 ami annyi mint a mostani, de viszont minek csökkentené bárki is olyasvalaminek az árát ami még ki sem jött tudom hogy a képen az új cbr van de a honda nem valami igényes az oldalára eddig is volt már pár téves adat, sőt a cbr 125 r-nél még mindíg lusták voltak adatot frissíteni. aki tud az árcsökkenéssel kapcsolatban bármit az jó lenne ha leírná
igen és lecserélik a hátsó fogaskereket, és ettől az első kerék hamarabb teszi meg a gumi kerületének az utját ugyanoyan sebesség mellett... grat:)
Hát a cikkben az tuti hogy a fogaskerekekkel variáltak,és horror sebességek jöttek ki.
na hát ehhez a hozzászóláshoz is csak gratulálni tudok....