Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...
esetleg, hogyha nagyobb vagy kisebb gumit raksz az elejére akkor csalhat szerintem
Nemtudom, de sztem CBR 125-nél nincs ilyen gond mert azon a sebességmérő spirál az első keréken van. Talán olyan gépeken lehet ez, ahol a motorból veszi az infót, nem a keréktől.
Tudtommal ha variálsz a gyári áttétellel,a sebességmérő irreális dolgokat mutat.
Valami motorosújságban irtak is erről(asszem a Superbike-ban).
És megy 140et 14-es lánckerékkel?
Elnézésed kérem, *megordítom
Kicsit messze laksz, hogy meghalljam ha súgdolózol, de elhiszem neked. Elég régen láttam azt a vidit, csak az ragadt meg bennem, hogy padon 150 kijött belőle.
KTM

vagy még ez a kötömö jöhet szóba de inkább négyüteműt akaok
Már rendszámos motort akartam venni, még jó hogy megvilágosodtam, jó lesz cr 500 sm smkp papírral
mondassz valamit!
Hidd el bevennék!
akkor már legyen cr 500, és akkor csak egy 0 át kell eltüntetni
bár lehet be lehetne adni a rendőrbának hogy 50 es

410/50
nem hiszem hogy van papirja meg annyit nem költenék rá ! (regadó meg ...)

jól van ez igy ahogy van! ha utcára akarok vele menni nem fog érdekelni hogy nem rendszámos!
ezzel meg lehet lógni ha meleg lenne a helyzet
De amint látom van rajta lámpa meg minden! Akkor le kell rendszámoztatni azt kész.
Vayg nem engedik vagy mi a rák?
jogsi az van de ha nincs renccám akkor nem sokat érek vele!

mondjuk egy ilyen géppel biztos nem állnék meg ha mégis arra kerülne a sor!
De neked van rá jogsid, nem?
ha rendszámos lenne biztos vennék rá de igy nemsokat fogok vásosba mászkálni vele! onli fődút!

amúgy nem magamnak veszem a moccot hanem nagymuternak mert messze van az ABC és nem szeret gyalog menni
Okés okés.
Supermotyós gumival jobb (szerintem )
Arni! hogy haladsz a dobbal?
akár lőhetünk is majd egyet
még ne kapkodjuk el a dolgokat! lehet mire elmennék érte elviszik vagy lehet hót szar a motor!
de ha meglesz megmutizom
Nah, gratulálok!

Maj megmutatod ha meglesz
szóval ilyen
de ha annak az árát hozzáteszi a motoréhoz akkor akár vehet egy "99 es CBR 600 ast is! az lesz a teljesitmányjavulás nem a sportrendszer


úgy néz ki ilyen gépem lesz akár már hétvégén (cross gumival):
Husky