Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy igazi sportdob rendszerrel, akár lófasznyit is javíthat!
javít ugyan a teljesítményen de csak egy hangyafasznyit!
Csak halkan megsúgom, hogy nem visszaengedték a gázt, hanem tiltott.
Amúgy meg minden cbr padon 150et megy, ott tilt, csak erre jön rá a többi dolog...ki hány kiló, hogy járatta stb. Csak ott nem volt menetszél meg a tapadás is más. Ezért van, hogy sok embernek 140 a vége.

Ja, amúgy a sportdobtól nem csak a hangja lesz jobb
Én fékpadon láttam, hogy 150-et ment volna egy cbr, de szerintem annak nem kellett 17sec hogy 100-on legyen, és ahogy emlékszek még lehet ment is volna, csak elérte a 150-et aztán vissza is engedték a gázt
Hát nem láttam hogy hol megy de a 150meg volt bár a 100-at is elég lassan érte el 17mp... De azért tetszenek ez ek a ksi gépek:)
Amúgy a kipufogó szinte semmit nem változtat a motoron a hangján kívül.Az áttételezésen van a hangsúly!
Biztos lejtőn ment mert olyan nincs hogy a CBR 150-et menjen
Bazz milyen videot láttam! Cbr 125 ---- 150km/h mondjuk igaz 100felett már alig akart menni, de elérte... Én azt hittem 120-130 környékén megy
Sziasztok!
Rockandyroll mesélte h spotkipuffal meg 14es első lánckerékkel jobban megy a cbr. Mi a helyzet, ha csak a lánckerék kisebb? Hogy viszonyul ez a végsebességhez? Jobb lesz tőle?
Előre is köszi
Kárli
nem fikázásból írtam
figy a CBR amúgy is rohadt vékony szal attól még ugyanúgy "bicajos" lesz a feeling...
vastagabb? félsz hogy kilyukad vagy mi?
nsr emene 1250
Alapjárata annyi amennyit beállítasz nekem 1500-2000 között van, de inkább 1500körül!
Nekem hátul 110es gumi van, sokat dob a külalakon, és ugyan olyan jó, de a 100as gumi is bőven elég rá, inkább csak esztétika a nagyobb gumi...
vagyis felesleges akkor hogyha arra akarod használni amire való
full felesleges...
Hello!
Két kérdesem lenne az egyik h mennyi a kis CBR alapjarata? És h megéri-e vastagabb hátso kereket berakni vagy lehet-e egyáltalan(Mert a mostani forma inkabb egy bicikli mint egy sportgep:D)
nagyvas,hu hívd fel őket, biztos kapsz...
Sárvédő boltban.
Szevasztok!
Valaki tudna nekem segíteni?Az egyik haveromnak kellene a kis CBR-re eggyel kissebb első lánckerék!
Már körülnéztün egy jó pár helyen,de azt mondták hogy nincs!Na szerintem ez kizárt dolog,ha valaki tudja hogy hol lehet szerezni írjon kösszzz!
-----triarm@citromail.hu-------
Valaki tudja hol lehet ilyen hátsó sárvédőt kapni?
Jó pénzért mindent
helloka van,tud vki elado nem tul régi 125ös cbrt,nagyon érdekelne a dolog!
Boldog szülinapot számodra
Igyál szintetikus olajat álmodba! (szigorúan 100%os 2T-t)
Valaki tud valamit erről a honda szervízakcióról? Ma voltam bent a Ts integrálnál gondoltam elhozom a 4 liter olajat meg a lánc sprayt 5700-ért aztán azt mondták, hogy ez nem így van, csak hogyha ott szervizelek. Aztán rákérdeztem, hogy akkor mégis mennyi lesz a költség és úgy mondták, hogy annyi mint az 1000-res szervíznél volt 7700-ft. Másnak volt valami tapasztalata?